تاریخ انتشار: 13خرداد1395|01:04

| کد خبر: 163915

بازیکنان استقلال به جام‌های من حسادت می‌کردند

وکیل ملت: با وجود اینکه مصدومیت اجازه نداد در فینال حذفی یک بار دیگر مقابل استقلال به میدان برود اما برتری ذوب‌آهن در ضیافت پنالتی‌ها و قهرمانی این تیم در جام‌حذفی باعث شد تا هاشم بیک‌‌زاده با رسیدن به پنجمین جام در دوران فوتبالش در آستانه رسیدن به یک رکورد جالب توجه قرار بگیرد.

مدافع سابق استقلالي‌ها كه هنوز رابطه بسيار خوبي با بازيكنان فعلي اين تيم دارد بعد از قهرماني با ذوب‌آهن حرف‌هاي جالبي زد.
*بالاخره طعم قهرماني در جام‌حذفي را هم چشيدي.
خدا را شكر در اين جام هم قهرمان شدم. البته روي سكوها خيلي حرص خوردم كه نمي‌توانستم بازي كنم چون بازي در فينال يك طعم ديگر دارد و براي هر فوتباليستي پيش نمي‌آيد.
*اين پنجمين قهرماني تو در دوران فوتبالت بود.
چهار قهرماني در ليگ برتر داشتم و جاي قهرماني حذفي در ويترين افتخاراتم خالي بود كه با لطف خداوند اين جاي خالي هم پر شد. حالا براي ششمين جام نقشه مي‌كشم تا فصل آينده به آن برسم البته به لطف پروردگار متعال كه همواره هرچه خواستم از او خواستم نه از بنده‌هايش!
*با طعنه صحبت مي‌كني!
نه، طعنه‌اي در كار نيست بلكه واقعيت زندگي هاشم بيك‌‌زاده است كه همواره هرچه خواسته از آن بالايي بوده نه از اين پاييني‌ها (باخنده). باور كنيد نه چاپلوسي بلدم و نه نان‌بري و هميشه سعي كردم خالصانه كار كنم و نان حلال سر سفره زندگي‌ام ببرم.
*فكر مي‌كني اين فصل با چنين موفقيتي براي تو به پايان برسد؟
روزي كه با آن شكل بد از استقلال كنار گذاشته شدم تنها يك دعا كردم. رو به خدا گفتم هرچه به صلاحم است را جلوي پايم بگذار. خب در صبا هم وضعيت بدي نداشتم اما احساس كردم بايد فضاي جديد و بهتري را تجربه كنم و وقتي پيشنهاد ذوب به دستم رسيد درنگ نكردم چون در اصفهان خاطرات بسيار خوشي برايم رقم خورده بود و حسي به من مي‌گفت مي‌توانم در اين تيم به آنچه مي‌خواهم برسم كه خوشحالم نقش كوچكي در موفقيت با اين تيم ايفا كردم.
*هنوز هم نمي‌خواهي راجع به جدايي‌ات از استقلال حرف بزني؟
نه، دوست ندارم حرف‌هايي به زبان بياورم كه باعث دلخوري و ناراحتي طرفداران شود. از قديم گفتند كه ماه پشت ابر پنهان نمي‌ماند به همين خاطر شك نداشته باشيد واقعيت‌هاي آن تصميم هم روزي علني مي‌شود و همه پي مي‌برند كه چه شد تا من هاشم بيك‌‌زاده به يكباره از استقلال كنار گذاشته شدم اما با اين وجود يك سال حرف نزدم و سكوت كردم چون استقلال را خيلي دوست دارم و همواره مديون اين تيم و طرفدارانش هستم.
*در فينال وقتي استقلال باخت و شما قهرمان شديد چه حسي داشتي؟
آن حس را نمي‌توانم تشريح كنم چون گفتني نيست. از يك سو دوست نداشتم طرفداران استقلال كه با آن همه سختي و مشكلات به ورزشگاه خرمشهر آمده بودند با چشمان گريان ورزشگاه را ترك كنند و از سوي ديگر بازيكن ذوب‌آهن بودم و مي‌خواستم با اين تيم جام قهرماني را بالاي سر ببرم. به همين خاطر نمي‌دانيد كه چه دقايقي را من تجربه كردم اما هرچه بود تمام شد و اميدوارم حالا كه براي استقلال تصميم‌گيري مي‌شود بهترين تصميم اتخاذ شود.
*گويا با بازيكنان استقلال هم بر سر تعداد جام‌هايت كري داشتي؟
راستش را بخواهيد بعضي از استقلالي‌ها به تعداد عناوين و افتخارات من در اين فوتبال حسادت مي‌كردند (با خنده).
*حالا چه كسي حسادت مي‌كرد؟
بگذريم، فقط مي‌توانم بگويم اول اسمش خسرو حيدري است (باخنده).
*بالاخره در ذوب‌آهن ماندني هستي يا نه؟
من روزهاي خيلي خوبي را در اين تيم داشتم و زير نظر يحيي گل‌محمدي و با مديريت خوب سعيد آذري چيزهاي جديد آموختم. قراردادم تمام شده و تنها يك بند مشروط دارم كه در صورت رضايت هر دو طرف مي‌توانم بمانم. خودم هم دوست دارم بمانم ولي بايد ببينم چه شرايطي رقم مي‌خورد. *اگر پيشنهاد شود به استقلال برمي‌گردي؟
هنوز كه نه، پيشنهادي شده، نه كسي با من حرفي زده به همين خاطر درست مثل فوتباليست‌هاي حرفه‌اي منتظر مي‌مانم تا بهترين تصميم را براي آينده‌ام بگيرم چون دنبال رساندن تعداد قهرماني‌هايم به عدد 6 هستم.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر خبرورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top