مقداد نجف نژاد در گفت و گو با رادیو ورزش درباره چشم انداز هیأت مدیره برای تیم استقلال گفت: نگاه ما به  استقلال نباید فقط معطوف به قهرمانی در ایران باشد. ما در اهداف خودمان برای این تیم باید قهرمانی در آسیا را هم ببندیم و با همین ذهنیت هم تیم را برای لیگ برتر شانزدهم آماده خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت استقلال در فصلی که گذشت گفت: بعد از اینکه در جام حذفی ما  دست مان از جام دوم هم کوتاه شد امسال شرایط استثنایی داشتیم. البته جا دارد از مظلومی، کادر فنی و بازیکنان و باشگاه استقلال تشکر کنم. سال پرفراز و نشیبی را استقلال طی کرد. شرایط استثنایی برای کسب دو جام داشتیم. اما به هر حال از دست رفت. باشگاه استقلال یکی از سرمایه های جدی و اصلی ترین عقبه اش هوادارانش است. باشگاه بزرگ در هر دوره ای که بخواهد تیم ببندد باید برای قهرمانی تیم ببندد نه برای دوم و سوم شدن.

رییس هیأت مدیره استقلال درباره تغییرات بوجود آمده در کادر فنی گفت: بعد از جام حذفی شرایط ایجاب می کرد هیات مدیره تصمیم سریع بگیرد اگر چه بنده اعتقاد داشتم که 20 روز زودتر این کار باید انجام می شد. دوستان هیات مدیره هم همراهی کردند. منصوریان هم پرونده درخشانی دارد و خودش هم یکی از بازیکنان بزرگ استقلال بود به عنوان سرمربی انتخاب شد. ما گزینه اصلی ما فقط ایشان بود. ثمره اش را هم در این چند روز دیدید.

نجف نژاد اضافه کرد: برنامه بسیار خوب و علمی بسته شده بود و نشان می داد منصوریان در این چند سال اخیر در بحث مربیگری هم اندوخته علمی دارد و هم صاحب تجربه خوبی شد. هیات مدیره هم کاملا روی ایشان اجماع کردند و خوشبختانه این اتفاق خیلی زود افتاد. این اتفاق توانست تا حدی درد هواداران را التیام ببخشد.

وی در این باره که مظلومی گفته بود برخی بازیکنان مدنظرش جذب استقلال نشدند گفت: من همواره نظرم بر این است در حالی که 10،12 سال که در کنار استقلال هستم محال است که وقتی سرمربی نظری داشته باشد و مقدور باشد و ما انجام نداده باشیم مگر اینکه شما اسامی افرادی را بدهید که آن افراد شرایط حضور در این تیم را پیدا نکرده باشند. حالا یا سرباز بودند یا با تیم دیگر قرار داد داشته باشند. البته من به آقای مظلومی حق می دهم. ایشان زحمات زیادی کشیدند. ما تلاش کردیم. من عرض کردم که استقلال تحت هیچ شرایطی نباید برای دوم، سوم تیم ببندد. بلکه باید برای قهرمانی آسیا باشد.

نجف نژاد در پایان در این باره که آیا به هواداران قول می دهند که تیم حخوبی برای فصل بعد بسته شود گفت: بله. صد در صد این طور خواهد شد. ما باید تیمی  خواهیم بست در خور و شان تیم استقلال باشد.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

فرید
|
15خرداد ماه 1395
0
0
مسعود معینی لنگیست اخراجش کنید

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top