استقلال پس از 3 فصل ناکام در لیگ برتر ، در نتیجه گیری که بیشترش هم در دوران مدیریت وزارت ورزش جدید اتفاق افتاده است ، امسال استارتی موفق در فصل نقل و انتقالات داشتند. استفاده از یک مربی جوان استقلالی که محبوبیت زیادی روی سکوها دارد و سه خرید خوب برای تیم یعنی بختیار رحمانی ، وریا غفوری و فرشید باقری و البته حفظ ستاره های خوب تیم شان از سال های قبل ، امید زیادی به نو شدن دارند. استقلال امسال چندسالی از تیم سال های قبل جوانتر می شود و پوست می اندازد. درست در کوران فصل نقل و انتقالات اما شایعه شده مدیر و بخش عمده ای از اعضای هیات مدیره تیم عوض می شوند. تصمیمی که اساسا ساختار تیم را به هم می ریزد. شایعه حضور منصور قنبرزاده ، مدیر فصل قبل نفت در استقلال که مدام حتی از درون وزارت ورزش گفته شده از سوی حمید گرشاسبی ، عضو هیات مدیره پرسپولیس حمایت می شود و بدتر اینکه یک هفته بعد از رسانه ای شدن این خبر ، هیچ واکنش رسمی درباره نقش این مدیرکل ورزش استان تهران و عضو هیات مدیره پرسپولیس گرفته نشده ، شب گذشته تعدادی از رسانه ها خبر دادند حضور قنبرزاده در راس مدیریت استقلال نهایی شده است. حالا بحث درباره شخم خوردن هیات مدیره استقلال است. اینکه معینی ، کردنوری و نجف نژاد از تیم می روند و دو مدیر دولتی یعنی تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور که پیشتر در بانک سپه حضور داشته و با قرارداد بلند مدتی که با برنامه 90 بست ، علاقه اش به فوتبال را نشان داده ، همچنین هاشم یکه زارع مدیر کارخانه پیکان که او هم همه جا علنی از علاقه اش به استقلال گفته و البته شهاب الدین عزیزی خادم این هیات مدیره ترمیم می شود. اعضایی که یکی از اعضای منتصب هیات مدیره فعلی از درون بدنه وزارت ورزش درباره اش سخن گفته و اینگونه در فضای ورزش کشور پیچیده است.
اینکه به هر دلیلی وزیر ورزش تصمیم به تغییر در هیات مدیره استقلال یا پرسپولیس داشته باشد از وظایف اوست و دیگر عادی شده که هر سال این تغییرات اتفاق بیفتد و مثل برگ خزان ، گروهی مدیر بریزند و گروهی دیگر جای شان را بگیرند اما اعلام این خبر در اوج کوران نقل و انتقالات سبب شد تا اینستاگرام رسمی باشگاه استقلال پر از انتقادهای شدید به وزارت ورزش باشد. اینکه آنها عدالت این مجموعه هدف قرار دهند و حداقل بخواهند تا پایان بسته شدن تیم ، روند این باشگاه به هم زده نشود.
حال باید دید شخص وزیر ورزش که در گفت و گو با مسئولان فعلی تیم هرگونه تغییری در شرایط فعلی را رد کرده ، پای قول و قرارش می ماند و استقلال بعد از سه فصل حداقل در کوران نقل و انتقالات و آماده سازی پیش فصل از گزند تغییرات و اختلافات و نابه سامانی مدیریتی در امان می ماند؟اتفاقی که نهایتا 10 روز دیگر نیاز به زمان دارد!

 

 

 

 

 

 

خبرآنلاین

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top