بختیار رحمانی در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره پیوستنش به استقلال تهران و همچنین مسائل دیگر حرف زد، که این گفت و گو را با هم می خوانیم.


با چند استقلالی مشورت کردم

 

من اول باقلب خودم بعدمربیان وکارشناسانی که طی این مدت درلیگ برترشاگردشان بودم وبادو- سه بازیکن باتجربه خوداستقلال نیز مشورت کرده ام.

 

استقلال تیم محبوب من بوده است

 

استقلال تیم محبوب وموردعلاقه ام بوده ولی این تصمیم را ازته قلبم گرفت، علت دیگر تماشاگران وهواداران این تیم که عاشق استقلال هستند وانگیزه مثبت برای بازیکنان هستند. من از صمیم قلب دوستشان دارم ودراین مدت به من لطف زیادی داشته اند.

 

احساسم وصف ناپذیر است

 

خیلی خوشحالم از اینکه به استقلال آمدم و احساسم وصف ناپذیراست که باتصمیممی ادای دین به تماشاگران وهواداران فهیم استقلال کردم.

 

خوشحالم شاگرد منصوریان شدم

 

اقای منصوریان خودش بازیکن بزرگی در استقلال بوده، خوشحالم که ایشان مربی من شده اند چرا که واقعا دوستشان دارم. آقای منصوریان با دانش روزفوتبال اشناست و مطمئن باشید بادرایت علی اقاوحمایت هواداران روزهای خوشی را خواهیم ساخت.

 

به کاوه نگفتم استقلالی شود

 

کاوه را از بچگی می شناسم و باهم بزرگ شده ایم.دلیل تگ کردن کاوه رضایی روی عکسم هیچ ربطی به انتخاب تیمش نداشت، من فقط برای او آرزوی سربلندی دارم و دوست دارم همیشه موفق باشد حالا هرجایی که می خواهد بازی کند. قسم می خورم یک بارهم به کاوه نگفتم به استقلال بیاید چون دوست ندارم وارد این مسائل بشوم. فقط به کاوه گفتم امیدوارم هر تصمیمی که می گیری به آینده ی فوتبالی ات کمک بکند.

به من مسئله کاوه هیچ ربطی ندارد من آمدم تا کارخودم را انجام بدهم، کاوه اگر استقلال بیاید که من خیلی خوشحال می شوم و اگرنیاید برای او در هر تیمی آرزوی موفقیت می کنم، خود کاوه می داند چقد دوستش دارم اما اگر استقلال را انتخاب کند خوشحال می شوم.

 

از هم تیمی شدن با وریا خوشحالم

 

وریا بازیکن مودب وشایسته ای است، در تیم های خوب و بزرگ بازی کرده و بسیار خوشحالم که استقلال را انتخاب کرده است.

 

 

سوپرایز شماره را نمی گویم

 

سوپرایز شماره پیراهنم را نمی گویم، زمانی که آن را پوشیدم همه می فهمند، البته مهم پیراهن استقلال است.

 

قید پیشنهاد های چین وقطر را زدم

 

من پیشنهادهای جدی وصدرصد ازقطر و چین داشتم که ازلحاظ مالی خیلی خوب بودند اما  بخاطرعلاقه به استقلال قیدشان زدم وبه تیم محبوبم آمدم.

 

گفته بودم می خواهم استقلالی شوم

 

توصیه من به نمایندگانم این بودکه می خواهم استقلالی بشوم چون این تیم وهوادارانش را دوست دارم، درجریان مذاکرات وشرایط های قراداد نمایندگانم باباشگاه نبودم وبا خوب وبدتوافق کاری نداشتم ولی پروسه اداری ومذاکرات طول کشید.

 

فولاد را خانه خودم می دانم

 

قبل ازهرچیزازمسئولان باشگاه فولادوشخص اقانعیم ممنونم لطف داشتند به من پیشنهاد دادند، فولاد را خانه خودم می دانم وازپایه دراکادمی آن حضورودربزرگسالانش ترقی کرده ام. هواداران اهوازی را از صمیم قلب دوست دارم و امیدوارم به مانند همیشه حامی تیمشان باشند.خیلی خوشحالم که آقای سعداوی سرمربی فولاد است و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

 

از سعداوی معذرت خواهی می کنم

 

 اگر به او زنگ نزدم واقعا رویم نشد و از همینجا ازش معذرت خواهی می کنم. می دانم که آقای سعداوی من را درک می کند، گرچه از خیلی ها دل گیر هستم اما دیگر کینه ای از کسی ندارم.

 

گفت و گو: سهیل احیایی

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top