قصه پر غصه سپرده گزاران ثامن الحجج/مسولان زودتر تکلیف سپرده گزاران را روشن کنند/مدیر عامل پارسیان:خبرهای خوبی در راه است

وکیل ملت: انتشار هر خبری در مورد تعاونی اعتبارثامن الحجج در رسانه ها کافی است تا با موجی از اعتراض و انتقاد از سوی مالباختگان این موسسه مواجه شویم.سپرده گزارانی که با اتکا به تایید موسسات رسمی چون بانک مرکزی که مسئول نظارت بر فعالیت قارچ گونه این موسسات هستند از یک سو و تبلیغات وسیع و ادعای مجوز قانونی از سوی این موسسات ، سپرده های کم و بیش خود را با هزار آرزو و امید در آن به امانت می گذارند.

تاریخ انتشار: 17خرداد1395|14:32

قصه پر غصه سپرده گزاران ثامن الحجج/مسولان زودتر تکلیف سپرده گزاران را روشن کنند/مدیر عامل پارسیان:خبرهای خوبی در راه است
| کد خبر: 166895

به گزارش وکیل ملت ،نزدیک به پنج ماه از واگذاری تعهدات تعاونی اعتبارثامن الحجج به بانک پارسیان می گذرد. موسسه غیرمجازی که در نتیجه تخلفات مالی و در نهایت فروپاشی ساختاری با دخالت بانک مرکزی، قوه قضائیه و سایر مراجع ذیربط از ادامه فعالیت بازماند و بانک پارسیان به عنوان بانک عامل اجرای تعهدات آن برگزیده شد. هر چند که رئیس کل بانک مرکزی تاکید دارد، این به معنای ادغام ثامن الحجج با پارسیان نبوده و این بانک تنها کانال پرداخت وجوه سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج است.

هرچه هست امروز مالباختگان این موسسه از روند دریافت پرداختی های خود راضی نیستند و عمدتا نیز بانک مرکزی را مسئول این وضعیت می دانند.

در کامنت ها و تماس های بیشماری که مالباختگان این موسسه با وکیل ملت داشتند خواستار رساندن دردلها و بیان مشکلات خود به مسئولان بودند که در اینجا برخی نظرات آنها از نظرتان می گذرد:

 

 

- لطفا شما که وکیل ملت هستید مورد موسسه ثامن الحجج را پیگیری کنید...حاصل بیست سال تلاش صادقانه من که حق خانواده ام است رو هواست و هیچ کس هم پاسخگو نمی باشد...چهارصد و سی میلیون تومان تمام سرمایه زندگیم بود شما را بخدا قسم می دهم کاری کنید

- سلام چرا مسئولین صدای سپرده گزاران نمیشنوند گوش شنوا ندارن...فردا پس فردا روزه هم میگیرند...قبول باشه

 

- آقایان مدیران بانک مرکزی لطفا این قدر با اعصاب مردم بازی نکنید و پولهای مارا پس بدهید. آقای سیف این ریاست برای شما هم نمی ماند همچنانکه برای دوستان قبل ازشما نماند . مردم را اذیت نکنید .

 

 

آقای سیف ما که پولمون 50 میلیونه هرچه سریع تر پولمونو آزاد کنید به حضرت ثامن الحجج که میخوایم عروسی کنیم. تورا به خدا چند ماهه گرفتار شدیم هرچه زودتر پول مارا پس بدید.

 

تهرانیها دمتان گرم باتجمع تان دلمان را شاد می کنید تشکر تشکر تشکر تشکر.............

 

 

بانک مرکزی خواسته ویا ناخواسته به سپرده گذاران سایر بانکها فهماند که اعتمادی برای پول شما نیست .البته بسیاری موجودی خود را خارح کرده اند .

 

 

 مردم پولهیشان از سایر بانکها خارج کنند .نهضت بانک مرکزی ادامه دارد.عاقلان فی الاشاره

 

 

  گرشد ز جور شما خانه موری ویران -محال است خانه خویش را اباد کنید .میز بکسی وفا نکرکرده است .

 

 

- چرا بجای انجام وظیفه حتما با تجمعات و اعتراضات و داد وفریاد کاری صورت گیرد. عادت ۳۵ ساله شده تمام اینگونه سپرده گذاران ازسر ناچاری و بدبختی وعدم توانایی کاری سرسپردند به دست اینگونه موسسات دروغین که با پشتوانه اداری واجازه و مجوزهای پشت پرده کار خودراشروع کردند والا اگرغیرازین هست فردا هر ننه قمری آیا میتونه ۱۰ تا شعبه توکشور موسسه مالی راه بندازه

 حساب ۲ × ۲ چهارتاست و یک مجوز عادی وتاسیس یک کار کوچک و موافقت دهها مدیر و سرپرستی را لازم داره مگه میشه گفت دست بانک مرکزی توکارنبوده حالا هر۳ماه چندرغاز اعلام میکنن وآن بدبختیکه ۵۰ یا۱۰۰ ملیون تومان مغازه ای فروخته ازکسادی شغلش یا بازخرید شدن ازاداره یاشغلش این گزینه را انتخاب کرده گناه کرده پول نقدش راکد وبی بی ثمرشود وکمتراز ۵ درصد نصیبش گردد درجمع سزاوار است؟ الحکم لله

 

 

درهیج جای دنیا چنین رویهای معمول نیست که اینها رفتار کردن در دنیا و حتی کشورهای به ظاهر کافر از درصد برای پرداخت استفاده میشه وعقلانی هم است یعنی هرچند یکبار مثلا درصدی از پول را به سپرده گزاران پرداخت میکنند که حداقل هزینه زندگیشان تامین شود چرا دولت درزمانهای حساس ویا رهبری از مردم میخواهند ابروی نظام را حفظ کنند و مردم جواب میدهند ولی چنین مواقعی مردم برایشان مهم نیست تمام سپرده مردم در ثامن الحجج به اندازه یک وام اقا زاده ها نیست که نه اسامیشان اعلام میشه و نه ازشون پولی دریافت میشه تورا به خدا و خون شهدا گرفتار شدن مردم را درک کنید خیلی از مردم با گرفتن سود حسابشان که به یک ملیون نمیرسید صورت خود را سرخ و پشتیبانی از رهبری میکنند پس عاقلانه وعلی وار رفتار کنید اینجا که دیگه دست امریکا در کار نیست .

 

- سلام.الان از اوله ارديبهشت چند وقته ميگذره.خدا وکيلی حداقل اعلام کنيد تا 100ميليون را کی ميدين..خدايی گرفتاريم.............مسئولان

 

 

محبت کنيد زمان اعلام کنيد.تا 100ميليون

مالباخته

|

چرا این همه قضیه رو کش می دهید پول مفت بی صاحب گیر آوردید.

مال باخته خارجي

|

 

من ٩٠٠مليون سپرده كردام خدايا چكاركنم رئس بانك مركزي خدارفراموش نكن چوب خدابي صدا است

مهدی

 

باید همگی به مقامات ارشد نامه بنویسیم. و از ایشان بخواهیم مشکل را حل کنند

امیر

 

 

وقتی بارها و بارها مسولان بانک مرکزی اعلام کرده بودن این موسسه مجوز نداره و سپرده گذاری نکنید یادتون نبود وقتی سودهای 30% می گرفتید یادتون نبود حالا همه رو به خدا و امام رضا حواله می دید؟

سپرده گزار بدبخت

|

 

 

با سلام لطفا نماینده ای انتخاب و از طریق او بتوانیم همه تجمع نماییم .باید همگی فریاد نماییم تا این مسئولین چاره ای هر چه سریعتر بیاندیشند آخر تا چقدر ظلم باید بشود و آب هم از آب تکان نخورد کجای دنیا را سراغ دارید که خود بانک مرکزی آن سپرده مردم را بلوکه نماید.

مال باخته خارجي

|

 

اقاي رئيس بانك مركزي محترم ان ربك لبلمرصاد اخه تاكي صبركنيم پولمان پس بدهيدياامام هشتم كمكمان بكن ياضامن اهو

مال اندوخته

 

هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک . این هم حکایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی.اگر عدل این است پس وای بحال ما

 

 

سلام.شوهر ساده لو ح من پول بازنشستگی خودرافقط بااین فک سپرده که بتواندبرای دخترانش جهیزیه تهیه کندولی زهی خیال باطل که این گرگها ازدهان ما بیچاره ها میگیرند ودر شکم چون سفره خودشان میریزند.خداکریم است.این نیزبگذرد.اماآیافرداروزقیامت می توانند پاسخگو ی خداباشند.

 

 

اقایون چرا پول مردم رو پس نمیدید واقعا قباهت داره تا کی میخواهید ادامه دهید

 

 

امیر جان شما سیری اگه بانک مرکزی اعلام کرد مجوز نداره چرا 500تا شعبه زده تو کشور الان چطور ی شبه حساب مردم مسدود کرد بانک مرکزی گذشت پول خوبی گیرش بیاد بد دست بکار بشه مگه مملکت صاحب نداره

حسین

|

 

 

 

 

الان خبری دادن تو این هفته تا صد میلیون پرداخت میکنن

 

 

چرا پول ما رو نمیدن تا کی میخوان پول ما رو نگه داره

 

الحمدالله از سود که خبری نیست از اصل پول هم که بماند چرا پس این چندر غازها رو هم که دادند بابت فسخ اجباری پول کسر کردند تحت عنوان فسخ قرار داد حضرت ثامن الحجج بزن کمرهاتون .

 

خدا از دهنت بشنوه علی آقا امیدوارم واقعا تا ۱۰۰ میلیون رو اعلام کنند من که بابت این ۵۰ میلیون شب و روز ندارم بخدا گرچه خدا میدونه تحت عنوان فسخ چقدر دزدی آشکار کنند چقدر در آخر اونم معجزه بشه کف دستمون پول بندازن .به هر حال خوش خبر باشید علی آقا.

 

آخر این ماه خونمو باید تخلیه کنم برم تو خونه جدیدم گیر پول پیش بیشترم زابرامون کردین

لیلا

 

بگین من چیکار کنم که تصادف کردم و کلی هزینه ,پولمم که اینجا گیره ,خرج بیمارستانم که ماشاله ,پول ندارم برم. دنبال درمان ,اگر مشکلی برای ادامه درمانم به خاطر بی پولی پیش بیاد و نتونم دیگه راه برم کی میخواد جواب منو بده؟؟؟؟

علی حسن جهانگیری

 

شمارابه قران قسم تا50میلیون اعلام کنیدگرفتارم

علی

 

 

 

با سلام وبادرود به مسولان ارشد ایا شمارو درجریان بدبختی ما مالباختگان قرار داده اند اگر اطلاع دارید خواهشمندیم مارا نجات دهید

 

 

باید دید نوبت بعدی کدام بانک یا موسسه است ک بانک مرکزی قراره قلک ان را بزنه زمین تا دو باره یک سری دیگه را سر گرم کنند.ایا واقعا فقط مشکل همین دو موسسه بود که سودبالا میدادند بقیه موسسه ها و بانکها صحیح کار میکردن این سوال را از سپرده گزاران دیگر موسسات میپرسم به هرحال امید وارم مشکل ما سپرده گزاران موسسه حل شود .ولی باید به اطلاع مسولین برسانیم این روش روشی صحیح برای سامان دهی پولی کشور نیست.بهتر است عقلانه تصمیم بگیریم.

راحیل

 

روز چهار شنبه تا 100 میلیون تومان بانک پارسیان پرداخت میکنه طبق اخرین خبر

رضا

|

امير خان لطف ميکنيد بگيد از کجا خبر دارين تا 100 ميليون را ميدن???تشکر

رضایی

|

 

الان شهرداری به خاطر پول میخواد مغازمو پلمپ کنه پولم گیره موسسه مونده نمیدونم چیکار کنم

مریم

|

اگر بانک ملی بتواند با سکوتش پس از نقشه خوبی که اجرا کرد چهار ماه دیگر مردم را منظر بگذارد چهارونیم هزار ملیارد سود میکند دو هزار میلیاردکه گیرش بیاد بسه کارافرینی ازین بهتر

 

آخرین خبر

پیگیری های خبرنگار وکیل ملت نشان می دهد که مدیرعامل بانک پارسیان خبر از توافقاتی در رابطه با تعیین وضعیت سپرده های کلان داده و عنوان کرده به زودی در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد.


آنطور که پرویزیان توضیح داده است، برای تعیین تکلیف این 350هزار سپرده گذار حدود 2000 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی درباره اینکه مبالغ پرداختی به سپرده گذاران از کدام محل تامین منابع شده نیز عنوان کرد که این هزینه ها از محل منابع بانک پارسیان پرداخت می شود؛ اما در مرحله بعد بانک مرکزی آن را از محل منابع موسسه و یا منابع خود پرداخت و تسویه خواهد کرد.

رئیس کانون بانکهای خصوصی این را هم گفت که تا کنون تسویه هایی نیز در رابطه با هزینه های پرداختی به سپرده گذاران ثامن الحجج ، با بانک مرکزی داشته اند.

به زودی در مورد سپرده گذاران کلان تصمیم گیری می شود


اما در شرایطی پرداخت پول سپرده گذاران ثامن الحجج به صورت مرحله ای و از مبلغ سه، پنج و 10 میلیون تومان شروع و حتی در اردیبهشت ماه امسال به 35 میلیون تومان نیز رسید و ادامه دارد که در این بین وضعیت سپرده های کلان هنوز مشخص نشده و گاها تجمعاتی نیز در سطح شهر به ویژه در مقابل بانک مرکزی برای این موضوع مشاهده می شود.

این در حالی است که پرویزیان، دراین باره و همچنین افزایش سقف سپرده ها از 35 میلیون تومان نیز اعلام کرد که بانک پیشنهادات خود را به بانک مرکزی ارائه کرده و جلساتی نیز در این رابطه برگزار شده است. به طوری که حتی توافقاتی هم انجام شده و به زودی با برگزاری جلساتی دیگر در این مورد سپرده های با مبلغ بالا نیز تصمیم گیری شده و خبرهای خوبی برای این سپرده گذاران اعلام خواهد شد.

واریز اینترنتی اقساط تسهیلات


موضوع دیگر مورد اشاره مدیرعامل بانک پارسیان به موضوع تعاونی اعتبار ثامن الحجج به اقدام اخیر برای شروع پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی از سوی مشتریان این موسسه بود، و وی اعلام کرد که امکان پرداخت اقساط به طور اینترنتی و نقدی فراهم شده است.

با این حال، پرویزیان تاکید دارد که با توجه به شرایط ویژه ثامن الحجج، هر گونه تصمیم گیری در مورد آن نیز نیازمند فرایند خاص و مصوباتی خاص است تا در نهایت بتواند به تصمیمی مطمئن منتهی شود.

وی در عین حال یادآور شد که بانک پارسیان تنها عاملیت رسیدگی به تعهدات ثامن الحجج را بر عهده داشته و در نهایت هر اقدامی از سوی این بانک نیازمند ابلاغیه و دستورالعمل بانک مرکزی است و نمی توان خارج از این ضوابط اقدام کرد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 47

سعید
|
17خرداد ماه 1395
0
9
بزک نمیر بهار میاد
واقعا که ما سپرده گذاران را در بد مخمصه ای قرار دادید .در این ماه مبارک رمضان ماه دعا ما فقط نفرین بر مسیولان بی تعهد بانک را داریم و بس بدرود تا قیلمت
زهرا
|
17خرداد ماه 1395
0
7
تمام اندوخته زندگيمو تو اين موسسه سرمايه گذاري كردم به اميد اين كه بتونم گوشه اي از مشكلات زندگيم رو بگيرم!!زهي خيال باطل!! گيريم مسيولين آگاه و هميشه در صحنه ما از رشد قارچ گونه اين موسسه آگاه نبودند!! اين مسيولين محترم حتي يك شب. بيننده برنامه پربيننده ماه عسل نبودند؟؟!! اگر يك شهروند بينواي اين مرزو بوم بخواد يه حموم واسه خونش تو جنوبي ترين نقطه شهر بسازه،در آن واحد از هزار تا اداره جلو در خونش صف ميكشن!!!پس چطور اين موسسه با 500 تا شعبه تو سراسر كشور رو نديدن؟؟؟!!!الان فقط يك چيز ميگن: اين موسسه غيرمجازه و مردم بايد حواسشون رو جمع ميكردند!!!
بابا به پير به پيغمبر ما فكر ميكرديم مسيولين بانک بيدار و هوشيارن!!!
حمید
|
17خرداد ماه 1395
6
7
لطفا هرچه زود تر تمامش کنید صبر مردم تمام شده
اسماعیل ابراهیمی
|
17خرداد ماه 1395
0
9
تومملکتی که یه دست فروش بدون مجوز نمیتونه چهار دسته سبزی بفروشه جلوشو میگیرن چطور همچین موسسهای که الان شد تعاونی تونست هزارها میلیارد تومن از مردم بگیره شما جلوشو نگیرین!!!
بدبخت
|
17خرداد ماه 1395
0
21
بخدا خانواده من الان لنگ ی هزار تومنی هستن
تمام سرمایمون تو این موسسه بود
خوا ازتون نگزره
حسین.سپرده گزار
|
17خرداد ماه 1395
0
5
سلام موسسه شهرستان فیروزآباد فارس ی برگه زده بود تو شعبه که تحت نظران مرکزی که مردم بدبخت منجمله خودم فریب خوردیم حالا هم واسه خودش خوشه
بدبخت
|
17خرداد ماه 1395
4
8
مارو به خاک سیاه کشوندین
خدا لعنتتون کنه
تق وتوق
|
17خرداد ماه 1395
0
4
مردم انتظار وعدهای دولت امید را داشتند .دیدیدکلید چه بلایی بر سرتان اورد.با ان کلید درب گاوصندوقها باز می شود وهمه مستضعف کمیته امداد می شوید.مواظب بقیه پولهایتان باشید نهضت بانک مرکزی ادامه دارد .انچه خنده اور است این اقایان فکر می کنند کسی نقشه انها را نمی فهمد.
hosna
|
17خرداد ماه 1395
0
4
البته این کامنتها جنبه سرگرمی برخی ها را بخود گرفته که خیلی تاثیر گذار نبوده والا دل هر مسئول یا مدیری را بدرد میآورد . تر وخشک راباهم میسوزاند . ودروغگوئی که عمریست بمایادداده اند کلیدگناهان است چرا خوردسپرده گذاران میدهند قدر مسلم ۷۰ درصد سپرده گذاران بالاجبار ازسر ناتوانی شغلی ونبودامنیت اقتصادی به این نتیجه رسیده اند که پولشان راکه از (ارثی . اندوخته سالهای جوانی. فروش دکه ومغازه ای و.....) هرموردی که ازترس فناشدن آن دراین وانفسای اقتصادی کشور بباد نرود سپرده گذاری دربانکهای کشور را برگزیده که گناهی مرتکب نشده اندکه اگر توانائی بکارگیری دربازارکار را میداشتند البته بهتربود ولی چه کنند . و ازبخت بداقبال بعضی این موسسات را برگزیدند که تاحدی عقلانی بوده بدلیل درصد سودبهتر و امنیت کلی کشور را مطمئن پنداشته واگر مسئولی به (صراحت )اعلام خطر میکرد سرمایه خود را سریعتر انتقال میدادند ببانکهای رسمی بامقدارسودکمتر ولی اینهم سزاوارنیست بابی تفاوتی هر چندماهی ۵ یا ۱۰ میلیون تومان افزایش پرداخت ازبانک عامل پارسیان اعلام وبرود بامید چندماهی دیگر و تباه شدن سرمایه ومعیشت صدها خانواده دیگرچون مسئله خرج ومخارج وهزینه های سنگین زندگی درکار است لذا ازدروغ گفتن وامید واهی دادن لطفا بپرهیزید . والسلام
رضا زاده
|
17خرداد ماه 1395
0
4
. به بانک مرکزی ومرکز ثقل مردم.
گویند ،کم گوی و گزیده گوی چوندر -
وباید گفت : مارازخیرتوامیدنیست شر مرسان
سیروس
|
17خرداد ماه 1395
0
5
آقایان ماه رمضان نزدیک است مسولین بانک مرکزی از فردا فکرشان این است که کجا افطاری می دهند کی به فکر سپرد گذاران است
سیروس
|
17خرداد ماه 1395
0
6
بانک مرکزی هم ورشکسته شده دارد با پولهای ما جلو ورشکستگی خودش را دارد میگیرد
دزدهای جدید
محمود
|
17خرداد ماه 1395
0
1
از مسؤلين سايت اطلاع رساني سپرده گذاران ميخواهيم كه زمان برگزاري تجمع ها را با فرصت بيشتري اعلام نمايند كه ما هم در صورت امكان بتوانيم از شهرستان شركت نماييم
مال باخته
|
17خرداد ماه 1395
0
1
در ماه مبارک رمضان تبلیغ موسسه قبلا شده و . . . یادمون نمی ره. مجوز نداره ! ! ! ؟ ؟ ؟یاد دم خروس می یفتم ؟
محمد
|
17خرداد ماه 1395
2
3
خدا نبخشدتون به حث ثامن الحجج
علی
|
17خرداد ماه 1395
7
6
همش دروغ همش وعده وعید.بخدا اگه بانک مرکزی اعلام میکرد دارم ورشکست می کنم پولهایمان را هند وامریکا بلوکه کردن مردم همکاری بیشتری میکردند.
مینا
|
17خرداد ماه 1395
3
2
ای آقایون مسئول شما رو به حرمت ماه مبارک رمضان کاری کنید به حرمت ماه رمضان قسم این موسسه من معلم رو به خاک سیاه نشانده کل سرمایه ۲۰ سال کارمه بخدا به دین به پیغمبر دارم روانی میشم
محمد
|
18خرداد ماه 1395
6
24
گویا فقط قصد بانک مرکزی بدبخت کردن ما سپرده گذران بود چون فقط ماها بیچاره شدیم جالبه اونم با ۵۵۰ شعبه فعال تحت عنوان غیر مجاز یکهو یادشون افتاد .مردم جالبه بدونید این بانک مرکزی قانون مند فقط با ثامن الحجج کار داشت در صورتیکه هنوز موسسه کاسپین تغییر نام نداده بود و آرمان بود ۴۴ شعبه قلابی با همین اسم آرمان و لوگوی آرمان با سود ۳۱ درصد فعال بود و البته هنوز هم هست و تمام سپرده گذرها به امید آرمان اصلی در حال گرفتن مجوز اونجا پول گذاشتند البته هنوزم با اسم آرمان فعاله و به دروغ میگه ور صدد تغییر تابلو هستیم اما غافل از اینکه آرمان قلابیه پس چرا اون موسسه از ریشه مشکل دار رو نمی بندند شهرک غرب فلکه دوم شهران نازی آباد بازار و ... ۴۴ شعبه فعال هم داره فقط بانک مرکزی ما رو خواست گرفتار تر کنه خدا نگذره

پاسخ ها

پرستار
18خرداد ماه 1395
بله شما درست میگید به اینها که توجه ندارن کار از بنیان خرابه همکار منم اسفند ماه ۹۴ فهمید که موسسه آرمان فلکه دوم شهران قلابیه و به دروغ داره با این نام کار میکنه با گریه و التماس از ۶۵ میلیون فقط تا الان تونسته ۳۰ میلیون اونم خرد خرد بگیره و مسخره تر اینه که وقتی به موسسه فردوسی و فرشتگان که ادغامشون شده آرمان تماس میگرفت اونها علنی میگفتند اون شعبه شهران قلابیه و ما بخاطر سو استفاده همین ها داریم تغییر نام میدیم به کاسپین چون هنوز ثبت شرکتی نشدیم نمی تونیم قانونی شکایت کنیم .ببینید چه وضعیه .خدا به داد سپرده گذارهای اونجا برسه ما که طرف حسابمون ثامن الحجج ۵۵۰ شعبه شسته رفته و مشخص بود اینه حال و روزمون وای به حال اون بیچاره ها .
سپرده گذار بدبخت
|
18خرداد ماه 1395
8
8
خدایا به احترام این ماه مبارک باعث و بانی این قضیه رو ازش نگذر . خدا ازت نگذره مال مفت رو واسه خودت حلال میدونی؟ خیر نبینی انشاءالله
گمنام
|
18خرداد ماه 1395
1
3
ملتو سر کار گذاشتن چه خبری???بابا بفکر عباداتتون تو ماه مبارک باشین بنظرتون گناهانتون بخشیده میشه?پولمونو بدید بابا بقران به گدایی انداختینمون.پس کجاس این دولت امید و تدبیررررررر????
عباس
|
18خرداد ماه 1395
7
6
در سال 90 در سایت بانک مرکزی نام 14موسسه مالی مجاز (از جمله ثابت الحجج ) اعلام شده بود و همه جا در سطح شهر و.فرودگاه و.تلویزیون رسمی کشور تبلیغات موسسه انجام ميشد
در زمانی که تورم بیش از 40 در صد بود مردم برای اینکه کمتر زیان ببینند (نه اینکه سود کنند. ) پس انداز خود را در اختیار موسسه با يود 25 در قد فرا دادند به این امید که ارزش پولشان خیلی کم نشود (و فقط چیزی حود 15در صد کم شود)
حال با تغییر مسیولین بانک مرکزی و یدون اشاره به زیانی که سپرده گذاران در زمان تورم های 40 در صد داشته اند با توهین به سپرده گذاران مجددا دست در جیب آنها کرده و ظالمانه پس انداز های آنها را به چالش کشیده. و این هرج و مرج مالی و پولی بی نظیر را ایجاد نموده و در حقیقت به جنگ سپرده گذارانی که مردم همین کشور هستند رفته واين است معنی واژه ساماندهی از نظر این آقایان
فاطمه . ز
|
18خرداد ماه 1395
0
0
من مرض قند دارم به حرمت این ماه قند خون من از سر ثامن الحجج ۱۰۰ تا بالا رفته روزی ۲ واحد انسولین میزدم از همون موقع که بدبختمون کردن روزی ۳ واحد انسولین میزنم .واگذار میکنم به شبهای قدر که کسی نیست درد سنگین قلب ما رو بفهمه .
نادر
|
18خرداد ماه 1395
1
7
وکیل ملت ازتون خواهش میکنم به داد ما مردم بی صاحب برسید بانک مرکزی داره با اعتقادات مردم بازی میکنه بخدا تو گروه ها مردم دارن از خیلی چیزها بی اعتماد شدن. مسله خیلی جدی شده ولی کسی نمیخاد شنوه بقرآن قسم این حرفم عین حقیقته
طاهره
|
18خرداد ماه 1395
0
3
ترو قرآن نگاه کنید پولمون رو دو دستی دادیم حالا باید گداییش رو کنیم تا بلکه رحم کنند این بی رحم های از خدا به دور .وجدان و انسانیت هم خوب چیزیه که باعث و بانی بدبختی ما سپرده گذارها ندارن شک ندارم از التماس و شنیدن دردهای مردم نه تنها دلهای سنگتون به درد نمیاد کلی هم لذت میبرید ما مال باختهای گرفتار شدیم واسه شما ها زنگ تفریح .انگار دارید تاتر تماشا میکنید و جوک میخونید .
کرمانی
|
18خرداد ماه 1395
4
3
فقط حرف میزنن عمل نمیکنن فکر مردم بدبخت نبیتن جیبا خودسون پر پوله خدا از سر تون نگذره
محمود
|
18خرداد ماه 1395
1
1
با سلام،بخدا ندی خداو به این ماه قسم، من پول زحمت کشی 25 سال واارثیه پدری که مبلغ 67 تومان است را سپرده کردم تا کمک خرجم باشد و بخاطر بیسواد هیچ اطلاعی هم از غیر مجاز بودن نداشتم دیدم رئیس سابق بانک ملی شهرمان رئیس این موسسه است زندگیم فلج شده تو را به قرآن کاری بکنید مسئولین به داد مادرید امام زمان کمکمان کن
حامد
|
18خرداد ماه 1395
1
0
این اقای سیف دستش با اون میر علی ریس ثامن الحجج تو یه کاسه هست تا منافع دو تایشون و پولا تا بانکا سویسشون جم نشه پولا مردما نمیدن خدا ازشون نگذره
سپرده گذار
|
18خرداد ماه 1395
2
1

نفرین یک میلیون سپرده گذار شب و روز پشت سر شما دو نفر است کافر هم بر سر ملت خود چنین نمی کند شما مردم را هم از دین به در میکنید
شوقعلی
|
18خرداد ماه 1395
0
3
سلام و خسته نباشید ترو خدا یکی به من بگه چند روز پیش کامنت گذاشته بودند که چهار شنبه تا ۱۰۰ میلیون اعلام میشه راسته ؟ به جان مادرم دلمو به همین کامنت خوش کردم من کارگر مکانیکی هستم جونم در اومده تا ۵۵ میلیون جمع کردم که اونم رو هواست شما رو به امام رضا اگر این خبر راسته بگید تا فردا من جون به لب میشم .
علی
|
18خرداد ماه 1395
0
3
زودتر باید به سازمان های بین المللی شکایت کرد که انها به دادمون برسند
مراد
|
18خرداد ماه 1395
0
3
مگه علی مطهری پیگیری کنند. چرا که انسان پاک و مطهریست و میتواند پیگیری کند و حق مردم شهید پرور را از این غاصبین بگیرد. پس دست بدامان ایشان شویم. الان هم که نایب رییسند. دستش باز تر است
فرشته
|
18خرداد ماه 1395
0
1
اگه میخواید ۱۰۰ تومان بدهید به همه بدید . چرا که من ۱۱۰ تومان اندوخته در ثام الحجج دارم و بخدا هم بیمارم نیاز به عمل جراحی دارم وهم قرض بارم.
زینب
|
19خرداد ماه 1395
0
1
سال پیش همین برنامه ماه عسل داشت تبلیغ موسسه ثامن الحجج رو میکرد یعنی هیچ کدوم این رییس ها و مدیران بانک مرکزی پای سفره افطار نشسته بودن که بلکه بعد این همه سال چشمشون به موسسه ثامن الحجج بخوره بعد از سر کنجکاوی پیگیر بشن یکهو چند ماه پیش معجزه وار پی بردن غیر قانونیه و وارد عمل شدن ما رو بدبخت کردن
مال باخته
|
19خرداد ماه 1395
0
0
شمارو به قران یعنی کسی نیست بگه افای سیف نمیدونی مریضی بی کاری بی سرپرستی دست خالی و محتاج نون شب باشی یعنی چی مردم بیچاره تمام زندگیشونو گذاشتن تو موسسه ثامن الحجج والان محتاج یه لقمه نون هستن مطمعن باش اگر کسی میتونست با سرمایش کا کنه این طور نبود و در ضمن ما به نوشته و تبلیغات خودتون اعتماد کردیم مطمعن باش خدا جای حق نشسته
سپرده گذار بیچاره شده
|
19خرداد ماه 1395
0
0
به خدا قسم اینهایی که میتونن مشکل ما بیچاره ها را با یک امضا با یه دستور یا توصیه حل بکنند ولی سکوت معناداری کرده اند از...
یعنی واقعا اینها ارامش دارند و شبها براحتی میخوابند در حالی که به خدا قسم چند ماهه ارامش را از زندگی ما برده اند. . عزیزان یکی به من بگه کسانی مثل سیف و میرعلی و ...
که قطعا نماز میخوانند و روزه میگیرند و شبهای احیا استغفار میکنند. به چه امیدی اینکار را میکنن ایا نمیدونن چه اه و نفرینی هر روز پشت سر اینها هست؟
سپرده گذار بدبخت
|
20خرداد ماه 1395
0
0
اقای سیف . اقای میرعلی و مسئولین ذیربط به چی اعتقاد دارین؟ ایا به خدا و قیامت و روز حساب اعتقاد دارین؟؟؟
چرا ما را بدبخت کردین . چرا پول حلال ما را نمیدین. گناه ما چیه ؟
ما در موسسه ای که چندین سال زیر پرچم این مملکت اسلامی فعالیت کرده سپرده گذاشتیم . اگر تخلف کردن باز هم ما مقصر نیستیم.ولی چوبشو دقیقا ما میخوریم!!! از خدا بترسین . از اه و نفرین این مردم گرفتار بترسین. رییس جمهور محترم اقای روحانی . رییس محترم مجلس اقای لاریجانی و دیگر مسئولین محترم لطفا این سکوت خودتون را در مورد وضعیت اسفناک سپرده گذاران ثامن الحجج پایان دهید . و مشکل ما را حل کنید. اگر به مردم سالاری اعتقاد دارید!!! یه کاری بکنید. این قضییه را که دیگه امریکا بوجود نیاورده . خودتون بوجود اوردین و خودتون حلش کنید
مریم
|
20خرداد ماه 1395
0
0
ما دلمون خونه منتظر خبرازرفع بدبختی مون هستیم مسعولین برامون از فوتسال گرگان میگن چقدر بفکرمون هستند
سپرده گزار
|
20خرداد ماه 1395
0
0
با سلام توي كامنتها نوشته كه اين هفته تا ١٠٠ميليون تومان رو اعلام ميكنن لطفا مرجع خبر رو به ماهم بديد تا يكم خيالمون راحت بشه ممنون ميشم
سید
|
21خرداد ماه 1395
0
0
سلام مطمن باشید آقایان بانکی هرشب در سحرهای عزیز پای سفرهایی افطارمون واگذارتون میکنیم به خدا.به خدا 10روز دیگه مهلت خونم تمام میشه پول ندارم دارم دیوانه میشم. مسولین برین جلوه حقوق های240 ملیونی مدیر عامل بانکها رو بگیرید وای بر شما
مال بخته
|
21خرداد ماه 1395
0
0
تصاحب مال غیر وانتفاع از آن حرام وجرم بوده وموجب عقاب است
علی حسن
|
21خرداد ماه 1395
0
0
من از اول نفهمیدم پول عده ای تا 35 ملیون را دادند تا گرد همای کم رنگ شود .خدا کند روزی تهمت پول ما را به خاوری نزنند تا مشکل از سر خودشان دور کنند .نمایندگان ملت ماظب باشند.
محمد
|
21خرداد ماه 1395
0
0
بی سلام...چطور شد در یک شهرستان دور دست در یک کوچه تنگ و تاریک یک بقالی می خوای بزنی از هزار جا مامور میاد میگه مجوز داری یا ن...حالا ۵۵۰ شعبه در بهترین نقطات شهر تا الان هیچ کس چیزی نگفت بعد چند سال تازه الان میگن مجوز نداری؟ها؟فقط می خواستین پول مردم جمع کنین؟تا الان کسی نمی پرسید الان میگین؟پس چطور این ۵۵۰ شعبه در شهر ایجاد شده؟یعنی هیچ ماموری این شعبات ندید که بگه مجوز داری یا ن؟
مهدی
|
22خرداد ماه 1395
0
1
من حاصل ده سال جمع کردن و از گلویه زن بچم زدم تا بتونم یک سر پناه داشته باشیم حالا پول خودمو نمیدن اقای .... زن من سر سفره افتاری گریه میکرد چون صاحب خانه سه ماه جوابم کرده تو هم خدا کنه به درد من دچار بشی و شرمنده زنت بشی
هلیا
|
23خرداد ماه 1395
0
0
بنده پای قراردادم امضای رئیس بانک صادرات هست . با اصرار ایشون اومدم تو ثامن الحجج حساب باز کردم . ایشون قسم و آیه خورد که ششصد میلیون فقط همین همکارای ما که می بینید تو موسسه حساب دارن . من می خواستم پولم رو ببرم بانک سامان . رئیس بانک صادرات که همسایه ی ثامن الحجج بود و ثامن الحجج پیش اون حساب باز کرده بود نگذاشت . اینها زمانی پولو می دن که خونه شده چهار برابر پول من سیصد میلیون تومنه و خودم خونه ندارم یک خانواده پنج نفری هستیم با سه فرزند دانشجو . لعنت به این سیاست بازی های کثیفتون
رضا
|
23خرداد ماه 1395
0
0
شما را به قران کمک کنید صبر ندارم مادرم مستاجر وضعیت خرابتو رو خدا کمک کمک خدا خدایی کن
مریم
|
2تير ماه 1395
0
0
خاوری که پولتون وبرد از حساب سپده گذاران بانک ملی کم کردین ?نه عزیزان اجناس گرون شد .ولی اب از اب تکون نخورد. اموال ثامن الحجج دستتونه بردارید پول مردمو بدید? طلب مردم براتون مهمه یانظر کلاهبرداران ثامن الحجج

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top