حسن روشن در مورد انتخاب علیرضا منصوریان اظهار داشت: «من معتقدم بهتر بود علیرضا یک یا دو سال دیگر به استقلال می‌آمد اما او آنقدر باهوش است که کارش را به خوبی انجام دهد. من نمی‌دانم قرارداد منصوریان چند ساله است، اگر قرارداد او یک ساله باشد اصلاً تأثیرگذار نیست ولی به هر حال امیدوارم همه به منصوریان کمک کنند تا او موفق باشد البته در باشگاه استقلال معلوم نیست چه خبر است و ابهامات مدیریتی وجود دارد.»

 

او ادامه داد: «در حال حاضر بحث تغییر هیأت ‌مدیره مطرح است و وضعیت مسئولان استقلال مشخص نیست. با این وضعیت اصلاً معلوم نیست منصوریان با چه کسی قرارداد بسته است. به هر حال باشگاه باید تشکیلات داشته باشد و کمیته فنی سرمربی را انتخاب کند البته کمیته فنی استقلال فصل گذشته در انتخاب پرویز مظلومی اشتباه کرد. حالا معلوم نیست منصوریان با وزیر توافق کرده است، با افشارزاده توافق کرده است یا با دیگر مسئولان باشگاه.»

 

روشن در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: «امیدوارم قرارداد منصوریان یک ساله نباشد چون او باید آینده استقلال را بسازد البته اینکه یک مربی قول قهرمانی بدهد درست نیست و مهم‌ترین موضوع این است که منصوریان در ابتدا تیم را به معنای واقعی درست کند. شما دیدید که مظلومی هم قرارداد دو ساله داشت ولی بعد از یک سال او را کنار گذاشتند. واقعاً چه تضمینی وجود دارد که منصوریان را بعد از یک فصل کنار نگذارند البته باز هم می‌گویم که منصوریان بچه عاقلی است و همه باید به او کمک کنند ولی علیرضا باید حساب خیلی چیزها را داشته باشد.»

 

روشن خاطرنشان می‌کند: «شرایط استقلال مثل نفت تهران نیست و اینجا همین تماشاگرانی که منصوریان را تشویق می‌کنند، اگر او 2 بازی پشت ‌سر هم شکست بخورد قطعاً هواداران علیه این مربی شعار خواهند داد. این اتفاق در گذشته هم در مورد مربیانی مثل قلعه‌نویی و مظلومی رخ داده. من معتقدم منصوریان برای قهرمان کردن استقلال نیامده است، او آمده که تیم را درست کند و مردم هم حق دارند بدانند که باشگاه استقلال با چه هدفی منصوریان را آورده است.»

 

روشن در مورد صحبت‌های اخیر نجف‌نژاد که گفته افشارزاده باید از استقلال برود گفت: «اگر بحث چند شغله بودن افشارزاده مطرح باشد، این موضوع قطعاً قابل بحث است ولی معتقدم استقلال در چند دهه اخیر مدیری مثل افشارزاده نداشته است. او در گرفتن ورزشگاه اختصاصی استقلال کار بزرگی انجام داد. در ضمن خنده‌دار است که نجف‌نژاد از رفتن مدیری حرف می‌زند که 50 سال سابقه دارد!»

خبر ورزشی

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top