وحید طالب لو می داند با حضور مهدی رحمتی در استقلال بازیهای زیادی به او نمی رسد. او این فصل فقط وقتی بازی کرد که رحمتی مصدوم یا محروم بود و البته در این بازیها هم جز برابر استقلال خوزستان نمایش خوبی نداشت و برابر هر 3 تیم قعرنشین ملوان، سیاه جامگان و استقلال اهواز دروازه اش باز شد.

 

مدت خدمت سربازی حسین حسینی در ملوان به اتمام رسیده است و این بازیکن چون با استقلال قرارداد دارد باید به این تیم برگردد. به دلیل اینکه نام حسینی همچنان در لیست بازیکنان زیر 23 سال نوشته می شود، منصوریان اعلام کرده این دروازه بان باید برگردد. برگشتن او اما این شایعه را ایجاد کرده که با حضور او، رحمتی می ماند و طالب لو باید دوباره از استقلال برود.

 

منصوریان مخالف رفتن طالب لوست. مهدی رحمتی از دو بازی ابتدایی فصل بعد به دلیل رفتارش برابر تراکتورسازی محروم است. منصوریان با وجود حضور حسینی درون دروازه ملوان اعتقاد دارد تجربه او برای حفاظت از دروازه استقلال زیاد نیست و به همین دلیل باید طالب لو بماند.

 

سایپا هم به طالب لو یک پیشنهاد خوب مالی برای بستن قرارداد دو ساله داده است. طالب لو رابطه خوبی با فرکی دارد ولی هنوز جوابی به این پیشنهاد نداده است. او در ایران نیست و بعد از برگشتنش ابتدا با منصوریان صحبت می کند و سپس برای ادامه فوتبالش در استقلال یا سایپا تصمیم می گیرد. طالب لو یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد. از طرف دیگر مدیران سایپا به شدت به دنبال راهی هستند تا با طالب لو قرارداد امضا کنند چون در غیر این صورت باید به سراغ دروازه بان دوم لیست فرکی بروند یعنی سوشا مکانی!

 

 

 

 

آی اسپورت

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top