اعلام میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها /کارورزی پایه یازدهم در تابستان

وکیل ملت: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ساعات درس دانش آموزان شاخه نظری در دوره متوسطه ۱۰۵ ساعت مصوب شد.

تاریخ انتشار: 18خرداد1395|11:17

اعلام میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها /کارورزی پایه یازدهم در تابستان
| کد خبر: 167460

به گزارش وکیل ملت مهدی نوید ادهم اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای عالی آموزش و پرورش برخی فعالیت های جاری آموزش و پرورش از جمله کارگاه های کارآفرینی معاونت آموزش متوسطه بررسی شد.
 
وی افزود: آیین نامه آموزشی دوره متوسطه نیز در این جلسه بررسی شد که این آیین نامه با توجه به تغییر ساختار آموزشی مورد بازنگری قرار گرفت.
 
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: اصلاحات پیشنهادی آیین نامه آموزشی دوره متوسطه به تصویب رسید و از جمله این اصلاحات بازنگری در تعداد واحدها و ساعات دوره متوسطه است.
 
نوید ادهم ادامه داد: براساس این مصوبه ساعات درس دانش آموزان از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در رشته نظری ۱۰۵ ساعت و فنی حرفه ای و کاردانش ۱۲۰ ساعت خواهد بود.
 
وی بیان کرد: متناسب با دروس فنی و حرفه ای و کاردانش هر واحد درسی فنی و حرفه ای و کاردانش معادل ۱.۵ تا ۴ ساعت آموزش خواهد بود که جدول آن توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تدوین خواهد شد.
 
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش مطرح کرد: از جمله دیگر تغییرات ارایه درس کارآموزی در شاخه کاردانش است که در طول تابستان پایه یازدهم و در طول سال تحصیلی پایه دوازدهم ارایه می شود.

منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top