تاریخ انتشار: 18خرداد1395|19:16

| کد خبر: 167860

فسخ قرارداد بیرانوند و منصوریان صد در صد قانونی است

وکیل ملت: مدیربرنامه های دروازه بان ملی پوش پرسپولیس گفت:یکسری افراد که تا دیروز خبری از آنها نبود الان کیسه دوخته اند و با زندگی یکسری از بچه ها بازی می کنند.

درباره شرایط فسخ قرارداد این بازیکن و شکایت رسمی باشگاه نفت  اظهار داشت: ماده 12 بند 23 آیین نامه نقل و انتقالات صراحتا اعلام کرده است اگر بازیکنی قرارداد دو ساله داشته باشد و کمتر از 50 درصد قرارداد خود را از باشگاه دریافت کرده باشد، این بازیکن می تواند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کند. چنین حالتی هم برای علیرضا منصوریان و هم برای علیرضا بیرانوند پیش آمد و به همین خاطر آنها می توانند قرارداد جدیدی امضا کنند و فسخ آنها صد در صد قانونی است.

وی افزود: وقتی قانونی گذاشته می شود یکسری حقوقدان درباره اتفاقات مربوط به آن پیش بینی های لازم را انجام می دهند و آیین نامه ای نوشته می شود. در چنین شرایطی مساله نقض قانون مطرح می شود. در این حالت وضعیت بازیکن چه می شود و چه کسی از حق بازیکن دفاع می کند؟

مدیر برنامه های بیرانوند درباره شرایط تیم های نفت و استقلال اهواز و بازیکنان حاضر در این تیم ها اذعان داشت: در  حال حاضر یکسری افراد در باشگاه ها هستند که کیسه دوخته اند. من سال گذشته چند بار خودم ملاحظه  کردم که بازیکنان تیمی چون استقلال اهواز پول بلیت برای رفتن به اهواز و همچنین رزرو هتل نداشتند. این بچه ها یک سال در آنجا زحمت کشیدند بدون آنکه پولی دریافت کنند. آنها حتی 10 درصد هم از قرارداد خود را دریافت نکرده اند. حالا یکسری افراد که تا دیروز خبری از آنها نبود الان کیسه دوخته اند و با زندگی یکسری از بچه ها بازی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار مان این است که فدراسیون طرف حق را بگیرد. این آقایان تا دیروز کجا بودند و الان  کجا هستند. این بازیکنان همگی خانواده دارند.

مدیر برنامه های بیرانوند در ادامه دست به افشاگری زد و گفت:مرتضی منصوری سال گذشته 2 میلیون و 500هزار تومان از استقلال اهواز در نیم فصل اول پول دریافت کرده بود در نیم فصل دوم که می خواست راهی خونه به خونه شود 80 میلیون تومان پول داد تا رضایتنامه اش صادر شود. من سند دارم کسانی که در این میان واسطه بودند 20 میلیون از قرارداد این بچه را  گرفته اند. این دلال ها این مبلغ را از قرارداد وی از باشگاه خونه به خونه گرفتند. من مدیر برنامه منصوری هستم و در آن زمان بابت کارهای انتقال رضا حقیقی در تایلند بودم و می دانستم شرایط چگونه است اما یکسری آدم ها که به مدیرعامل ها وصل هستند هم این بازیکن و هم باشگاه خونه به خونه را سرکیسه کردند.

مدیربرنامه های بیرانوند درباره شرایط فسخ قرارداد بازیکنان اظهار داشت: ما در هیات استان قرارداد را ثبت کرده ایم اما کمیته مسابقات به ما می گوید دستور از بالا آمده که شرایط قانونی طور دیگری است. مگر می توان هرکسی از بالا دستور صادر کند. اصلا مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون از همه نظر مورد قبول و درست اما ما که نباید در اینجا رفیق بازی کنیم و باید حق بازیکنان پرداخت شود.حالا ممکن است بعضی از باشگاه 35-40 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخته باشند. کاری به آنها نداریم اما باشگاهی مثل استقلال اهواز که حتی 10 درصد قراردادها را هم نداده است نباید مورد برخورد قرار گیرد. 

مدیربرنامه های بیرانوند درباره شرایط قرارداد وی گفت: قرارداد وی فسخ شده و این فسخ نیز ثبت گردیده است. جالب است که فسخ قرارداد بیرانوند ثبت می شود و تنها به فاصله 24 ساعت شرایط تغییر می کند و فسخ قرارداد بهرامی ثبت نمی شود.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top