تاریخ انتشار: 18خرداد1395|20:29

| کد خبر: 167899

داستان علی منصوریان، پنالتی و قهرمانی

وکیل ملت: علی منصور را با کشیدن پیراهن خطیبی چند ثانیه قبل از پنالتی به یاد می آورم. در گوش او چیزی گفت و و درست قبل دویدن به سمت توپ برای زدن پنالتی پیراهن اش را کشید.

علی منصور را با کشیدن پیراهن خطیبی چند ثانیه قبل از پنالتی به یاد می آورم. در گوش او چیزی گفت و و درست قبل دویدن به سمت توپ برای زدن پنالتی پیراهن اش را کشید. پنالتی بدی شد و طالب لو هم پنالتی بد را حتما می گیرد. گرفت و آخر آن فصل استقلال قهرمان شد. همان شیطنت، همان دغل بازی استقلال را قهرمان کرد.

 

منصوریان مربی هم همین است. منتظر فرصتی است تا تمرکز شما را بهم بریزد. نفت تهران دقیقا یک تیم اعصاب خرد کن منصوریانی بود. چیزی که باعث می شد دقایق آخر همیشه برای آنها باشد. خلاف تیم های امیر قلعه که با تمرکز فردی و مالکیت خطرناک می شوند یا پرسپولیس برانکو که با تبر و هیجان سرخپوستی ویرانگر است.

 

تمرکز و مالکیت تداوم موفقیت را تضمین می کند، هیجان سرخپوستی هم جذاب تر است. اما آسان تر جرزنی و روی مخ حریف رفتن است. منصوریان آسان مربی گری می کند و حتما از مظلومی موفق تر خواهد بود.

استقلال امسال روی مخ حریفان است و جنس اش را هم جور می کند. برای بردن منصوریان باید دور از او ایستاد. جایی که دستش به پیراهن نرسد.

 

 

 

 

 

 

 

آی اسپورت

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top