تاریخ انتشار: 19خرداد1395|00:28

| کد خبر: 168012

انتقاد پیوس از نقل و انتقالات پرسپولیس: مسوولان دست روی دست گذاشته‌اند تا استقلالی‌ها بازیکنان مدنظر برانکو را جذب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند

وکیل ملت: عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات نه هواداران را راضی کرده و نه پیشکسوتان را. یکی از معترضان به یارگیری پرسپولیس، فرشاد پیوس است که نارضایتی‌اش را اینطور به زبان می‌آورد: «زمان به سرعت در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سپری شدن است و مسوولان باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس دست روی دست گذاشته‌اند تا استقلالی‌ها بازیکنان مدنظر برانکو را جذب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

 

یک مهاجم گلزن ششدانگ می‌خواهیم هر بازیکنی که برانکو روی آن دست گذاشته از استقلال سر در‌می‌آورد؟ دلیلش مشخص است؛ مسوول نقل و انتقالات باشگاه ضعیف عمل می‌کند و همین موضوع به پرسپولیس لطمه می‌زند.

در حالی که چند روز دیگر تمرین‌ها شروع می‌شود، هنوز حتی تکلیف خیلی از بازیکنان فصل گذشته مشخص نشده و معلوم نیست با چند نفر باید تمرین کنند. بعد هم که تیم نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نگیرد برانکو را مقصر ناکامی‌ها می‌دانند. نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گویند خودشان تیم را دیر بسته‌اند و بازیکنان نتوانسته‌اند دوران آماده‌سازی پیش فصل را خوب طی کند. پر‌‌‌‌سپولیس سال بعد باید در سه جام بجنگد و آنها باید تیمی ببندند که در هر سه جام مدعی باشد.

در طول فصل بازیکنان با مصدومیت و محرومیت مواجه می‌شوند بنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این باید تیمی بسته شود که کمبود بازیکن احساس نشود. به اعتقاد من پرسپولیس در پست مهاجم نیاز به یک گلزن ششدانگ دارد. در خط هافبک هم یک بازیساز کم است. فصل گذشته تیم در خط دفاع هم مشکلاتی داشت که باید برطرف شود. هر چند ابتدا باید تکلیف بازیکنان قدیمی مشخص شود، یعنی اگر بازیکنی قرار است نماند، ز‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر تکلیفش مشخص شود.»

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top