تاریخ انتشار: 19خرداد1395|00:34

| کد خبر: 168015

حاصل این همه ریخت و پاش در استقلال چه بوده است؟

وصال روحانی

وکیل ملت: پس از همه کش و قوس‌های چند روز اخیر هنوز این سوال مطرح است که بهترین گزینه برای مدیرعاملی استقلال چه کسی است. گفت‌وگوهای سران ورزش با افرادی چون منصور قنبرزاده اگر به معنای انتصاب قریب‌الوقوع وی به عنوان سرپرست جدید آبی‌های پایتخت نباشد قطعا به مفهوم پیش بودن بهرام افشارزاده و مقداد نجف‌نژاد هم در این کورس نیست و به نظر می‌رسد وزارت ورزش مصمم است که تغییراتی مجدد را در سطح هیات مدیره انجام بدهد.


اینکه این همه تغییرات در مدتی اندک در جمع روسای سرخابی‌ها تا چه حد معقول است (که البته عقلایی نیست!) مساله‌ای است که باید کارشناسان و نزدیکان دو باشگاه بر سر آن اجماع کنند اما تعیین کارایی هیات مدیره فعلی استقلال و  تشخیص موفقیت یا ناکامی‌شان هیچ مساله بغرنجی نیست و نتایج حاصله استقلال نیز حاکی از آن است که فقط پرویز مظلومی را بابت آن مقصر دانستن، پشت کردن به واقعیت‌ها است و هواداران حق دارند بپرسند نجف‌نژاد در 12 سالی که خود او می‌گوید جزو هیات مدیره و مدتی هم مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشگاه بود چه خدمات بزرگی را صورت داده است و ناظران هم حق دارند بپرسند اگر در سیاست‌های متخذه علی فتح‌ا...زاده برخی ایرادات رویت شده بود، آیا دوران حضور او در جمع آبی‌ها بسیار پرجام‌تر و موفق‌تر نبود؟


در شرایطی که ذوب‌آهن با یک بیستم بودجه استقلال تهران و همچنین استقلال خوزستان با هزینه‌های یک چهلم همتاهای تهرانی‌اش جام‌های کشور را می‌برند، حاصل این همه ریخت و پاش استقلال در زمان هیات‌مدیره فعلی چه بوده است؟


همچنین باید پرسید چرا در هیات‌رییسه استقلال اینطور تفاوت آرا و چند دستگی دیده می‌شود؟ آیا جهانیان همانطور فکر می‌کند که افشارزاده و نجف‌نژاد می‌اندیشند؟ چرا علی نظری جویباری آمد و رفت و کار بهرام امیری به کجا انجامید؟ شاهرخ سبک‌دست چه می‌گوید؟ چرا مسعود معینی در طول سال اینقدر تغییر موضع می‌دهد و چرا اکثر حرف‌ها و مصاحبه‌های افشارزاده توسط اکثر اعضای هیات رییسه رد و پوشش داده می‌شود؟


چرا افشارزاده با هر یورش تازه حسن روشن بیش از پیش تسلیم وی شد و نقش بخشی از این هیات مدیره در بال و پر دادن به فرهاد مجیدی در عرصه‌ای که هیچ تخصصی در آن ندارد (مربیگری) به چه میزان می‌رسد و اگر این سهم زیاد است، دلیل آن چیست؟ استقلال باشگاهی است که رییس هیات مدیره آن به صراحت می‌گوید سرمربی تیم باید عوض شود و سایر مدیران آن چند روز می‌کوشند تا این قضیه را لوث و از دستور کار خارج کنند و سرانجام کار به بی‌احترامی کلامی بین نجف‌نژاد و معینی می‌کشد.


آیا هنوز برخی معتقدند که این هیات رییسه با این بیلان کاری نیاز به تغییر ندارد و آیا باید هنوز افشارزاده را در راس این تشکیلات و نجف‌نژاد را در بالای دست او پذیرفت و برای این مشاغل ایده‌آل دانست؟

 

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top