تاریخ انتشار: 20خرداد1395|02:06

| کد خبر: 168757

قبل از فینال جام حذفی از دو تیم پیشنهاد داشتم مظلومی: توقع نداشتم منصوریان از من رخصت بگیرد

حمیدرضا عرب

وکیل ملت: آن بیانیه‌ای که مظلومی در اختیار رسانه‌ها قرارداد تنها بخشی از ناگفته‌هایش درباره استقلال فصل پانزدهم است. سرمربی سابق آبی‌ها حرف‌های بسیاری دارد که آرام آرام آنها را به زبان خواهد آورد. او این روزها سعی می‌کند آرام باشد و حرفی نزند که فضای درونی استقلال را برهم بریزد...

 
آقای مظلومی بیانیه‌ای را صادر کردید که سوال‌های زیادی را به وجود آورد. نمی‌خواهید توضیحات بیشتری درباره آن بیانیه بدهید؟
 فعلا در همان حد کافی است. آنهایی که باید می‌فهمیدند فهمیدند. مردم هم بهترین قاضی هستند و می‌دانند که یک فصل چه بر من گذشت. البته که گفتنی‌ها زیاد است اما من می‌خواهم کمی استراحت کنم و آرام باشم.


شما یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارید. در این شرایط باشگاه استقلال اعلام کرده که منصوریان سرمربی است. تکلیف قرارداد شما چه می‌شود؟
 صحبتی در این باره ندارم. باشگاه باید در این باره توضیح بدهد. فقط برای منصوریان آرزوی موفقیت می‌کنم.


علی قبل از اینکه با استقلال قرارداد ببندد از شما رخصت گرفت؟
 من توقع ندارم که علی برای نشستن روی نیمکت استقلال از من رخصت بگیرد. دنبال این چیزها نیستم. البته علی با من تماسی گرفته بود که گوشی تلفن من در دسترس نبود. او هم به من پیامکی ارسال کرده بود و در آن برای حضور در استقلال رخصت خواسته بود اما حقیقتا من از علی توقع ندارم و امیدوارم در استقلال موفق باشد.


وضعیت مربیگری شما در فوتبال ایران چه می‌شود؟

 الان وضعیت پیچیده است. قبل از فینال جام حذفی دو پیشنهاد جدی داشتم اما به آنها گفتم می‌خواهم در استقلال بمانم.
کدام تیم‌ها بودند؟
 اسم نیاورم بهتر است. من آن زمان فکرم روی استقلال بود و تصور می‌کردم که قهرمان جام حذفی می‌شوم و به کارم ادامه می‌دهم اما نتیجه‌ای رقم خورد که نه من دوست داشتم و نه هواداران. قسمت این بود.


بیرون نشستن مربی تیم سوم لیگ و فینالیست جام حذفی عجیب است.
 بله اما چه کار می‌شود کرد؟ من خودم به پیشنهادهایم پشت کردم و این هم شده نتیجه‌اش.


خیلی‌ها می‌گویند برای شما بهتر بود که در همان نیم‌فصل از استقلال جدا می‌شدید. شاید اگر این کار را می‌کردید الان سرنوشت دیگری داشتید.
 خیلی‌ها به من گفتند برایت بازیکن نمی‌گیرند و از استقلال جدا شو اما من نمی‌توانستم در آن شرایط استقلال را رها کنم. مطمئن باشید اگر می‌رفتم من را مقابل هواداران قرار می‌دادند. ته دلم هم راضی به این کار نمی‌شدم.


و ماندید و در نهایت به آنچه می‌خواستید نرسیدید.
 استقلال از نظر من موفق بود. با آن ظرفیتی که در تیم وجود داشت رتبه سومی و رسیدن به فینال جام حذفی نتیجه خوبی بود. من از کار خودم راضی‌ام و اعتقاد دارم که بهتر از این نمی‌شد نتیجه گرفت. هر کسی هم که نظر دیگری دارد شک نکنید که زمان همه چیز را ثابت می‌کند.


بزرگ‌ترین عاملی که به شما در استقلال ضربه زد چه بود؟
 گفتنی‌ها زیاد است اما من چوب صداقتم را خوردم.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top