تاریخ انتشار: 20خرداد1395|02:09

| کد خبر: 168758

عزیزی خادم و یکه زارع در هیات مدیره استقلال؟ /تغییرات کلی در اتاق فکر آبی‌ها

مهدیه دریابیگی

وکیل ملت: افشارزاده از استقلال می‌رود. این بحث به صورت جدی این روزها مطرح است و دور از چشم هیات مدیره طی چند روز اخیر با قنبرزاده جلسه می‌گذارند و برنامه‌هایش را می‌گیرند. چند دلیل باعث شده تا بحث جدایی افشارزاده از استقلال به صورت جدی مطرح شود و سرپرست استقلال جای خود را به نفر جدیدی در این تیم بدهد.


شرکت افشارزاده در انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک و بحث بازنشستگی او باعث شد تا خبر رفتن این مدیر به طور جدی مطرح شود و آنچه این ماجرا را به واقعیت نزدیک می‌کند، جلساتی است که با قنبرزاده گذاشته می‌شود.
البته در این مدت افشارزاده سفت و سخت به فکر ماندن در استقلال بوده و این تعلق قلبی خود را بازگوکرده اما خودش هم می‌داند احتمال ماندنش در استقلال در لیگ شانزدهم خیلی کم است. علاوه بر سرپرست استقلال اتاق فکر این باشگاه که متعلق به اعضای هیات مدیره این تیم است نیز دچار تحولات زیادی می‌شود و شاید با اکثر اعضا خداحافظی کنند.


طی چند وقت اخیر بگو و مگوی بعضی از این اعضا در رسانه‌ها نشان داده که هیچ گونه همدلی در بین آنها نیست و هرکس ساز خود را کوک می‌کند با وجود این اختلافات وزارت ورزش قصد ندارد این اعضا را در کنار هم نگه دارد و شاید یکی دو نفر بمانند و بقیه خداحافظی کنند اما در این میان فاش شدن نام افرادی که قرار است در اتاق فکر استقلال تصمیم بگیرند جای تامل دارد. در بین گزینه‌هایی که به وزارت ورزش پیشنهاد شده نام دو نفر دیده می‌شود که شاید باعث تعجب فوتبالی‌ها شود.


عزیزی خادم و یکه زارع افرادی هستند که جزو نفرات پیشنهادی نامشان به وزیر ورزش داده شده است. عزیزی خادم، یکه زارع و جهانیان که پیش از این هم سخنگوی هیات مدیره بود نفراتی هستند که در انتظار تایید وزارت ورزش هستند و البته قنبرزاده که برای پست مدیرعاملی استقلال مثل اعضای نام‌برده شده انتظار می‌کشد.


در میان اخباری که از تغییرات روسای استقلال به گوش می‌رسد پیشنهاد بازگشت نظری جویباری و ساعدی به این تیم هم یکی از پیشنهادهایی است که در حد بررسی قرار گرفته است. استقلال در طول دو فصل گذشته چندان موفق نبود و همین می‌تواند بهانه خوبی برای تغییرات اساسی در این تیم باشد. هرچند حضور افرادی که در فدراسیون نتوانستند پستی بگیرند و حالا جزو گزینه‌های حضور در مدیریت استقلال هستند جای تامل دارد. باید دید طی روزهای آتی چه تصمیماتی برای استقلال گرفته می‌شود.
 

 

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

رضا
|
20خرداد ماه 1395
0
0
چرا انصاری، غریب، پرهام، شفعی زاد و فتح الله زاده نمیارید که پول دارند و محبوبیت دارند و کار بلد هستند، نه چند تا مترسک و...

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top