تاریخ انتشار: 21خرداد1395|01:28

| کد خبر: 169270

نماینده مسیحی پارلمان کانادا برای دومین سال روزه می گیرد

وکیل ملت: نماينده ليبرال پارلمان کانادا در بيانيه‌اي اعلام کرد که براي دومين سال متوالي به منظور حمايت از فقرا، ماه رمضان را روزه مي‌گيرد.

نماينده ليبرال پارلمان کانادا در بيانيه‌اي اعلام کرد که براي دومين سال متوالي به منظور حمايت از فقرا، ماه رمضان را روزه مي‌گيرد. 

پايگاه «ورلد بولتن» گزارش کرد، اولاند براي دومين سال در طول ماه مبارک رمضان روزه مي‌گيرد و در بيانيه‌اي به تاريخ 3 ژوئن 2016 در پارلمان اعلام کرد که در واقع با روزه گرفتن از خيريه‌اي به نام «30 روز بدهيد» حمايت مي‌کند. طبق اين گزارش، پولي که افراد در نتيجه روزه گرفتن ذخيره مي‌کنند به اين خيريه داده مي‌شود و اين خيريه نيز اين پول را به افراد نيازمند مي‌دهد.

وي در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: «هفته آينده، صدها هزار نفر از مردم کانادا ماه رمضان را جشن مي‌گيرند و ميليون‌ها نفر ديگر در جهان هستند که اين ماه را جشن مي‌گيرند. هم‌اکنون فرصتي براي من به وجود آمده است تا براي تمامي افرادي که رمضان را جشن مي‌گيرند آرزوي يک رمضان خوب داشته باشم».

اولاند تصريح کرد: سال گذشته من مجال پيدا کردم تا تمامي رمضان را روزه بگيرم. امسال نيز مي‌خواهم در حمايت از خيريه «30 روز بدهيد» مجدداً اين کار را انجام دهم». اين نماينده پارلمان کانادا در خصوص اين خيريه توضيح داد: «اين خيريه پولي را که شما مي‌توانيد هر روز با گرفتن روزه ذخيره کنيد مي‌گيرد و اين پول را به افراد نيازمند بويژه به بانک‌هاي غذا مي‌دهد».

اين نماينده حزب ليبرال کانادا ادامه داد: «وقتي روزه مي‌گيرم تجربه خارق‌العاده‌ حس گرسنه بودن را پيدا مي‌کنم. من در نهايت روز از گرسنگي رهايي مي‌يابم اما بسياري از کودکان کانادا و سراسر جهان از اين گرسنگي رهايي ندارند.

آنها مجبورند روزها را به اين شيوه پشت سر بگذارند و بياموزند و بدون کمک غذايي خود را براي آينده آماده کنند». اولاند سپس گفت: «اين خيريه اين فرصت را به وجود مي‌آورد تا اين مسئله را منعکس کند و از قدرت رمضان براي کمک به ديگران استفاده مي‌کند».

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top