یورو 2016-فرانسه ولز 2 - اسلواکی 1 / سومین دیدار یورو بدون تساوی + تصاویر

وکیل ملت: دیدار تیم های ملی ولز و اسلواکی از رقابت های یورو 2016 امشب در ساعت 20:30 آغاز شد.

تاریخ انتشار: 22خرداد1395|23:13

یورو 2016-فرانسه ولز 2 - اسلواکی 1 / سومین دیدار یورو بدون تساوی + تصاویر
| کد خبر: 170288

ترکیب ولز: وارد، گانتر، تیلور، دیویس، چستر، ویلیامز(کاپیتان)، آلن، رمزی، بیل، ادواردز و ویلیامز. ترکیب اسلواکی: کوزاچیک، پکاریک، اسکرتل، دوریکا، ویس، هروسووسکی، همسیک، اسونتو، کوسکا، ماک، و دوریس.     نیمه اول:    در آغاز این دیدار شاگردان یان کوژاک به مراتب بهتر از ولزی ها کار کردند و کنترل بازی را در دست گرفتند. مارک همشیک در دقیقه ۳ با به هم ریختن خط دفاع ولز با دروازه بان تک به تک شد که ضربه او با تکل دیویس از مقابل دروازه ولز دور شد.  

 اما در دقیقه ۱۰ ضربه ایستگاهی استثنایی گرت بیل، فوق ستاره ولزی ها، با اشتباه دروازه بان اسلواکی وارد دروازه این تیم شد تا تیم ولز بر خلاف جریان بازی از حریف خود پیش بیفتد. پایان نیمه اول با پیروزی ولز و با گلزنی ستاره این تیم گرت بیل به پایان رسید.

 

:

پاتریک هروشوفسکی بازیکن اسلواکی با یک تکل خشن در دقیقه ۳۰ نخستین کارت زرد بازی را دریافت کرد.
بازی پس از گل ولز بیشتر در میانه میدان دنبال می شود.
در دقیقه ۴۵ بازی، اشکرتل، کاپیتان اسلواکی، یک موقعیت عالی را از محوطه ۶ قدم به بیرون زد.    ولز 1 - اسلواکی 0   پایان نیمه اول     ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 0 - اسلواکی 0   ولز 1 - اسلواکی 0   ولز 1 - اسلواکی 0   ولز 1 - اسلواکی 0   ولز 1 - اسلواکی 0   ولز 1 - اسلواکی 0     نیمه دوم :    تیم ولز بهتر از حریف بازی را آغاز کرد اما موقعیت چندانی برای گلزنی بدست نیاورد. اولین موقعیت جدی نیمه دوم در دقیقه ۵۴ نصیب روبرت ماک شد که مهاجم اسلواکی ضربه خود را به بالای دروازه زد. دقایقی بعد گرت بیل ضربه سر خطرناکی زد که توسط دروازه بان اسلواکی دفع شد.   در دقیقه ۶۰ دوریس از بازی بیرون رفت و جای خود را به نِمِک داد. هروشوفسکی هم جای خود را به دودا داد. تعویض استثنایی اسلواکی بلافاصله جواب داد و دودا در دقیقه ۶۱ گل تساوی را به ثمر رساند.   در دقیقه ۶۹ جو لدلی به جای ادواردز برای تیم ولز وارد زمین شد. در دقیقه ۷۱ هم رابسون کانو به جای ویلیامز به زمین آمد. اما در دقیقه ۸۱ تعویض های ولزی ها هم به بار نشست. با پاس جو لدلی و اثرگذاری آرون رمزی، در نهایت این رابسون کانو بود که موفق به گشودن دروازه اسلواکی شد.   در دقیقه ۸۳ ولادیمیر وایز در تیم اسلواکی جای خود را به میروسلاو استوک داد.
سومین تعویض ولزی ها هم با بیرون رفتن آرون رمزی و ورود جاز ریچاردز تکمیل شد.   ولز 2 - اسلواکی 1 / سومین دیدار یورو بدون تساوی + تصاویر

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top