تاریخ انتشار: 23خرداد1395|12:45

| کد خبر: 170387

اعتراض برانکو:منصوریان چرا درباره بازیکن ما حرف می زند/تا فردا تکلیف عالیشاه مشخص می شود

وکیل ملت: سرمربی پرسپولیس گفت: از اینکه در استادیوم جدیدمان شرایط برای شما چندان مهیا نیست عذرخواهی می کنم.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از تمرین امروز پرسپولیس  اظهار داشت: اعتراف کنم که دلم برای همه شما خبرنگاران تنگ شده بود. منتظر بودم که کار را شروع کنیم. از اینکه در استادیوم جدیدمان شرایط برای شما چندان مهیا نیست عذرخواهی می کنم. امیدوارم هر چه سریعتر شرایط را طوری مهیا کنیم که بتوانیم بهتر در خدمت شما باشیم. 

وی افزود: امیدوار هستیم تا به زودی فضا در شهید کاظمی برای کارکردن مهیا شود. ما از دیروز تمرینات خود را شروع کردیم. از آنجا که فصل نقل و انتقالات تازه شروع شده با انتظاری که از باشگاه داشته ام امیدوارم ظرف 24 ساعت آینده به پایان برسد تا هرچه سریع تر تیم را ببندیم و کار اصلی مان را آغاز کنیم. 

سرمربی پرسپولیس همچنین تصریح کرد: از لیست شش نفره ای که از بازیکنان لیگ برتری نیاز داشته ایم تکمیل شده اند. چند بازیکن جوان برای تست دادن به تمرینات مان می آیند که این هم ظرف روزهای آینده خواهد بود. همان طور که می دانید در بین تازه واردها بیرانوند، حسینی، امیری، انصاری و علوان زاده و درویشوند به جای مرتضی قدیمی پور آمده است. او دروازه بان تیم ملی جوانان است. امیدواریم امروز موضوع قرارداد کمندانی هم حل شود. همین طور سه جا برای بازیکن خارجی داریم.

برانکو همچنین خاطرنشان کرد: تمرینات مقدماتی این روزهای ما برای تست گیری از بازیکنان مختلف انجام می شود تا ببینیم حاضرین در چه وضعیتی قرار دارند. پس از آن اردوی خارج از کشورمان در اوکراین برگزار می شود که از 26 ژوئن تا عید فطر به طول خواهد انجامید.

وی ادامه داد: ملی پوشانی که در تمرینات شرکت نکنند جریمه خواهند شد. آنها می دانند که حقوق شان را از چه کسی می گیرند. ملی پوشان هم موظف هستند خودشان را به تمرینات معرفی کنند. 

برانکو در این باره که انتظارات از پرسپولیس بیشتر شده و قول قهرمانی می دهد گفت: بله. حضور در سه جام سخت است و انتظارات بیشتر شده است. ما کاملا به این موضوع واقف و آماده ایم. طبیعی است فشار در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا زیاد است. فکر می کنم فشار بیشتر تاثیر مثبتی روی ما خواهد داشت.  هدف ما در هر سه جام حداکثر  است. اینکه بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. من قول قهرمانی نمی دهم ولی قول می دهم که کار، کار و کار خواهیم کرد. با تمام توان کار می کنیم. ولی فوتبال جایی نیست که بتوان در آن قول صد در صد داد. 

وی اضافه کرد: بازیکنانی که به پرسپولیس می آیند می دانند سطح انتظار از آنها چقدر است. ما هم می خواهیم بهترین نتایج را برای هواداران رقم بزنیم. در این راه بازیکنان جدید هم باید با تیم همراه شوند.

برانکو درباره فصل نقل و انتقالات که برخی می گفتند باشگاه پرسپولیس خودسرانه عمل می کند گفت: خیر، ما در لیست مان 15 بازیکن داشتیم و فقط 6 نفر می توانستند جذب پرسپولیس شوند. برخی بازیکنان به خاطر قرارداد داشتن نمی توانند به پرسپولیس بیایند. تعدادی دوست دارند جای دیگری بروند. بعضی هم دنبال مطرح کردن خودشان از راه حل های دیگر هستند که شاید به خارج بروند. با توجه به همه این عوامل ما 15 نفر را در لیست مان قرار دادیم. بازیکنانی که تاکنون جذب شده اند همان هایی هستند که در لیست ما بوده اند. البته باز تاکید می کنم که ما 15 نفر را لیست کرده بودیم.

وی درباره جلال حسینی که سال گذشته او را نخواسته بود گفت: من چه زمانی گفتم او را نمی خواهم. خبرنگاران نوشتند. من پارسال هم او را می خواستم. سال گذشته نورمحمدی، مایکل، بنگر را داشتیم و شرایط به آنگونه پیش رفت. 

برانکو درباره اینکه می خواهد عالیشاه بماند یا نه گفت: این مربوط به باشگاه است. کسانی که اینجا بودند بازیکن ما بودند. من با باشگاه حرف زدم و قرار شد ظرف 24 ساعت آینده موضوع نقل و انتقالات تمام شود.

برانکو در این باره که گفته می شود شاید سهمیه لیگ ایران در آسیا کم شود گفت: در این باره کاری از دست ما بر نمی آید. لازم باشد در پلی آف حضور پیدا می کنیم ولی الان مشخص نیست که این گمانه زنی است یا تصمیم قطعی ای اف سی.

وی در این باره که آیا پرسپولیس برای آسیا بسته میشود گفت: دقیقا همین طور است. ما نه فقط برای آسیا بلکه باید تیم مان را به بهترین شکل ببندیم. هدف مان این است که مدام تیم را تقویت کنیم. 

برانکو درباره حضور منصوریان و کری او که گفته آمده ایم تا پرسپولیس را ببریم پاسخ داد: او نباید این حرف را می زد؟ او باید همین را می گفت. منصوریان آمده که بهترین نتیجه را بگیرد. انتظار غیر از این نبود اما ما با این مسائل کاری نداریم. آمده ایم که باز هم نتایج خیلی خوبی بگیریم.

وی درباره اهداف بزرگ باشگاه پرسپولیس و حضور بیرانوند گفت: شما چه فکری می کنید. متاسفانه به نظر می رسد شما به بیرانوند اعتقادی ندارید. ما بازیکن ملی پوش را آورده ایم که در نفت تهران عالی کار کرد. واضح است که بازی در نفت و پرسپولیس نمی تواند یکسان باشد. تفاوت زیادی با هم دارند. اما بیرانوند در بازی های قبلی اش در لیگ و آسیا خودش را ثابت کرده. انتظار داریم او در پرسپولیس هم کیفیت خوبی از خود نشان دهد. 

برانکو درباره اردوی اوکراین گفت: ما در اوکراین بازی تدارکاتی انجام می دهیم و ملی پوشان مان هم در این اردو حضور خواهند داشت. 

وی درباره اینکه آیا مهاجم خوبی در حد طارمی در لیست برانکو قرار دارد یا نه گفت: طارمی آقای گل فصل بود که دوست داشتیم قراردادش تمدید شود. اما متاسفانه ایشان خواست که خارج از ایران فوتبالش را ادامه دهد و شنیدم که با یک باشگاه اسپانیایی قرارداد امضا کرده است. اینجا کاری از دست ما بر نمی آید و فقط برایش آرزوی پیشرفت و موفقیت داریم. همین طور تمایل دارم امید عالیشاه در پرسپولیس بماند و تا فردا تکلیفش روشن شود و گرنه بازیکن دیگری می گیریم. این بستگی به مذاکره عالیشاه با باشگاه دارد.

برانکو درباره بازیکن آفریقایی میلان حرف خاصی نزد و این موضوع را به باشگاه مرتبط دانست. 

وی درباره حضور اول تیم کرواسی در جام ملت های اروپا گفت: امشب بازی سختی پیش روی کرواسی است.  این تیم در گروه سختی قرار دارد اما پتانسیل زیادی دارد. قطعا می توان انتظار داشت کرواسی یکی از پدیده های این جام لقب بگیرد. انتظار دارم در اولین بازی مقابل ترکیه کیفیت تیمی شان را نشان دهند. 

برانکو درباره جدایی کاپیتان ها و اینکه چه کسی کاپیتان جدید پرسپولیس می شود گفت: فعلا فکر ما نقل و انتقالات است. بازیکنان زیادی داریم که بخواهند بازوبند ببندند اما فعلا فکر اصلی ما این نیست.

برانکو درباره جدایی ماریچ، بن سون و اومانیا و اینکه گفته می شود اعتقادی به بازیکن آفریقایی ندارد گفت: من فقط بازیکن خوب می خواهم. تفاوت ندارد از کجا باشد. فقط با کیفیت باشد. طبیعی است کسی را می خواهم که به درد تیم بخورد. هندوراس، آفریقا یا هر جای دیگر مهم کیفیت است. چون کارلوسی که در ذوب آهن بازی می کند در چند کشور با من حضور داشته است.  مایکل و بن سون کنار گذاشته شده اند. برای ماریچ تصمیم قطعی نگرفته ایم. 

وی درباره شرایط ورزشگاه کاظمی گفت: این یک ورزشگاه تازه تاسیس است که هرچه لازم داریم در آن وجود دارد اما باز هم آن را تکمیل خواهیم کرد. فقط اگر یک زمین دیگر هم باشد خوب می شود. جزئیات دیگری هم است که باید مرمت شود. 

برانکو درباره احتمال حضور مهدی ترابی و مهرداد محمدی در پرسپولیس گفت: درباره بازیکنان مختلف مطالب زیاد است. من گفتم شش بازیکن مان فعلا تکمیل شده است. آنها بازیکنان خوبی هستند اما تعداد بازیکنی که می خواهیم بگیریم محدود است. اسم چهار نفر جدید را گفتیم. ولی با دو نفر دیگر هم توافق شده است. البته نه این دو نفر ولی دو بازیکن دیگرمان قطعی شده است. 

وی در این باره که آیا با جدایی کنعانی زادگان برای پیوستن به استقلال موافقت می شود گفت: تعجب می کنم چرا منصوریان درباره کنعانی زادگان حرف می زند. او بازیکن پرسپولیس است. من هم خیلی بازیکن می خواهم ولی نمی توانم درباره شان حرفی بزنم.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top