،حال و هوای تیم های در بازار نقل و انتقالات تا اینجای کار متفاوت بوده است. برخی تیم ها مثل گسترش فولاد، پرسپولیس، ماشین سازی، استقلال و سپاهان کار خود را خیلی زود شروع کردند و تا به امروز حداقل ، دو، سه بازیکن مطرح به خدمت گرفتند.

هر تیم لیگ برتری مجاز است ۶ بازیکن بزرگسال لیگ برتری به خدمت بگیرد، البته این سهمیه برای تیم های صعود کرده هفت بازیکن است. از طرفی امکان جذب بازیکن خارجی و زیر ۲۳ سال هم وجود دارد. با این حساب باید گفته چهار، پنج تیم حدودا نیمی از خریدهای خود را انجام داده اند. با این حال تیم های پیدا می شوند که هنوز وارد بازار نقل و انتقالات نشده اند.

تیم های غیرفعال و کم کار در بازار نقل و انتقالات عبارتند از؛

نفت تهران

تکلیف نفت هنوز مشخص نشده است و طبیعتا این تیم امکان اینکه بازیکنی را بگیرد نداشته است. اما در آنسو این تیم تا جایی که می توانسته بازیکن از دست داده است.

صنعت نفت آبادان

این تیم تازه لیگ برتری شده هنوز به طور جدی بازیکن گرفتن را شروع نکرده است. احتمالا آنهای به زودی دست به کار می شوند.

سایپا

سایپا پس از حضور حسین فرکی تا اینجای به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته اش بوده است. این تیم فعلا دو بازیکن جوان گرفته اما باید منتظر خریدهای این تیم در ادامه بود.

پیکان

پیکان خیلی زود خیز خود را برای حضور پررنگ در بازار برداشت اما فعلا چند بازیکن جوان گرفته است و هنوز به سراغ پرکردن هفت سهمیه لیگ برتری اش نرفته است.

استقلال خوزستان

قهرمان لیگ هدف اصلی اش حفظ ستاره های فصل قبلش است. این تیم هم به زودی برای تقویت خود دست به کار خواهد شد.

مشهد

این تیم فعلا نام خود را فقط تغییر داده است. مشهدی ها هم به زودی آستین ها را بالا خواهند زد.

تراکتورسازی

با توجه به تغییرات مدیریتی در تراکتورسازی و دیر مشخص شدن حضور امیر قلعه نویی در این تیم تراکتورسازی هنوز بمبی نترکانده است. با توجه به اخباری که از مذاکرات تراکتورسازی با بازیکنان به گوش می رسد به زودی این تیم تبریزی هم مثل گسترش و ماشین سازی خرید بازیکن را شروع می کند.

صبا

تکلیف علی دایی چند روزی است که روشن شده و صبا یکی دو روزی است خرید بازیکن را شروع کرده است.

ذوب آهن

ذوب آهن درگیر جام حذفی بود و ابقای یحیی گل محمدی هم تنها چند روزی است که نهایی شده است. طبیعی است که قهرمان جام حذفی کار خود را دیر شروع کند.

فولاد

فولاد در چند روز گذشته تمرکزش روی تمدید قرارداد بازیکنانش بوده است. بعید است این تیم برای خرید بازیکن عجله داشته باشد.

درست است تیم هایی مثل پدیده، سپاهان و استقلال چند بازیکن گرفته اند اما آنها هم برای اینکه فهرست خود را تکمیل کنند کار زیادی دارند.

از مهلت نقل و انتقالات هفته ها باقیمانده و بازیکنان زیادی هستند که بلاتکلیف اند. مطمئنا تمام تیم ها تا شروع لیگ می توانند چندین بازیکن جذب کنند و تا به امروز نقل و انتقالات انجام شده شاید بیست درصد کل نقل و انتقالات نباشد.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top