ادامه انتقاد های کیهان از «صادق-ز»

وکیل ملت: روزنامه تندرو کیهان بار دیگر به مواضع صادق کلام انتقاد کرد و بهانه این بارش هم انتشار گزارشی از رادیو اسراییل در مورد آثار علمی این استاد دانشگاه است. نکته جالب در این شبهه گزارش این است که کیهان که نشان داده برای تخریب منتقدان خود از هر روشی اسنفاده می کند چرا این بار به جای صادق زیباکلام از عنوان نخ نمای "صادق ز" استفاده کرده است.

تاریخ انتشار: 23خرداد1395|23:35

ادامه انتقاد های کیهان از «صادق-ز»
| کد خبر: 170658

به گزارش وکیل ملت ،کیهان در خبر ویژه مورخ ۲۲ خرداد  نوشته است:
🔴  «صادق-ز» پیش‌ازاین با ادبیاتی آمریکا و اسرائیل‌پسند، مدعی شده که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ماجراجویی بوده وگرنه می‌شد با آمریکا رفیق و شریک شد. او همچنین با بی‌اعتنایی به واقعیت‌های تاریخی که تأسیس رژیم صهیونیستی بر مبنای اشغالگری و ترور و توسعه‌طلبی و جنایت را شهادت می‌دهد، خواستار به رسمیت شناختن اسرائیل شده بود. این شبه روشنفکر همچنین فناوری هسته‌ای را پرهزینه دانسته و مدعی شده بود این فناوری فاقد فایده و کاربرد به درد به‌ خور است. وی به بزرگ‌نمایی دشمن و القای ناتوانی ایران معروف است.

🔴 به اعتبار همین خوش‌خدمتی‌ها، فرنوش رام مجری بهایی رادیو اسرائیل گزارش مبسوطی را به آقای «ز» و کتاب وی «ما چگونه ما شدیم» اختصاص داد. این گزارش در ۳ بخش تهیه شده است. رام می‌گوید آقای «ز» و کتابش از نگاه منوشه امیر و همکاران رادیو اسرائیل، جواب مواضع انقلابی جمهوری اسلامی است. وی ادامه می‌دهد «آقای «ز» به یک نتیجه می‌رسد؛ بی‌فروغ شدن چراغ علم براثر افراط‌گرایی اسلامیون در طول قرون و عدم آگاهی از علوم زمانه است.

🔴 این گزافه‌گویی در حالی است که بنا به اذعان محافل امنیتی و اطلاعاتی اسرائيل، رشد ایران پس از انقلاب اسلامی بی‌سابقه بوده است چندان‌که فرمانده رکن اطلاعات در ستاد کل ارتش اسرائيل اوایل آبان سال گذشته گفت پس از انقلاب اسلامی ۱۹۷۹، رشد علمی ایران ۲۰ برابر شده و آن‌ها می‌توانند اسرائیل را در هم بشکنند.

به گزارش رسانه‌های صهیونیستی هرتسل هالوی ضمن سخنانی در جمع مدیران سازمان متبوع خود گفته بود: «ایران از اوایل انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ تعداد دانشگاه‌ها و دانشجویان خود را ۲۰ برابر افزایش داده درحالی‌که ما در این زمینه فقط ۳ برابر رشد داشته‌ایم. حکومت اسلامی ایران به تلاش‌های فوق‌العاده‌ای برای بالا بردن سطح علمی و فنی دست‌زده است.

ایران و اسرائیل در یک جنگ تکنولوژی درگیر هستند و اسرائیل بخش مهمی از برتری کیفی خود را در برابر حکومت اسلامی ایران ازدست‌داده است. مهندسان حکومت اسلامی ایران در حال کشاکش با مهندسین اسرائیلی هستند و حکومت ایران دارد به برتری تکنولوژیکی نزدیک می‌شود. پذیرش و عضویت در رشته‌های علمی، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات در حکومت اسلامی ایران بسیار رشد کرده است». وی تأکید کرد جنگ واقعی ما با ایران در شرایط کنونی در عرصه فناوری است. عرصه فناوری شاهد جنگ واقعی بین ایران و اسرائیل است.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top