سخنگوي دولت تاکید کرد:

اظهار شرمندگی و عذرخواهی دولت از مردم / اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و بستن روزنه‌های قانونی حقوق های چند ده میلیونی

وکیل ملت: سخنگوي دولت گفت: اینکه عده‌ای از برخی مقرراتی که قانون به آن‌ها اجازه می‌دهد استفاده کرده و پرداخت‌ها و دریافت‌های این چنینی داشته باشند، ظلم به دولت است. ما از همه مردم و همکاران عذر خواهی می‌کنیم و مطمئنیم که با این اصلاح قانون که مجلس هم همکاری خواهد کرد برای تکرار این رفتارها در آینده پیشگیری خواهد شد.

تاریخ انتشار: 24خرداد1395|10:21

اظهار شرمندگی و عذرخواهی دولت از مردم / اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و بستن روزنه‌های قانونی حقوق های چند ده میلیونی
| کد خبر: 170706

سخنگوي دولت درباره  رفتار آن دسته از مدیران دولتی را که از روزنه‌های قانونی استفاده کرده و پاداش‌های چند ده میلیونی می‌گیرند گفت: دولت در برابر این افراد از کیان و حیثیت خود محافظت می‌کند.

او همچنين از اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و بستن روزنه‌های قانونی خبر داد که دیگر به موجب آن دریافت پاداش‌های چند ده میلیونی توسط مدیران بانکی و بیمه‌ای میسر نخواهد شد.

محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، درباره‌ی قوانینی که به موجب آن دریافت‌های چند ده میلیونی برخی مدیران بیمه و بانک، پرداخت شده است، اظهار کرد: هیچیک از قوانین و مقرراتی که طبق آن، این حقوق‌های بالا پرداخت شده است، مصوب دولت یازدهم نبوده است.

سخنگوی دولت اظهار کرد: اینکه عده‌ای از برخی مقرراتی که قانون به آن‌ها اجازه می‌دهد استفاده کرده و پرداخت‌ها و دریافت‌های این چنینی داشته باشند، ظلم به دولت است. ما از همه مردم و همکاران عذر خواهی می‌کنیم و مطمئنیم که با این اصلاح قانون که مجلس هم همکاری خواهد کرد برای تکرار این رفتارها در آینده پیشگیری خواهد شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

هموطن
|
24خرداد ماه 1395
0
0
پذیرفته شده عذرخواهی شده وپیگیری و مجازات متخلفان .کاری که درگذشته موردی یافت نشده
سپرده گذار ثامن الحجج
|
24خرداد ماه 1395
0
0
ای کاش دولت از دست رفتن پول سپرده گذاران ثامن الحجج توسط بانک پارسیان و مرکزی شرمنده بود حال که هزاران میلیآرد از پول مردم به اجبار در پارسیان سپرده میشود یک دفعه بانک پارسیان داوطلبانه سود سپرده های خود را پایین می آورد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top