جلسه علنی شورای شهر تبریز پیش از ظهر دیروز – یکشنبه – با حضور اکثریت اعضا و شهردار تبریز در عمارت شهرداری تبریز با حضور المیرا خاماچی، اولین عضو دستگیر شده شورای شهر برگزار شد.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از سایت محلی «ائل»، در این جلسه «شهرام دبیری» رییس شورای اسلامی شهر تبریز با خوش آمد گویی به المیرا خاماچی عضو شورای شهر تبریز اظهار داشت:  امیدواریم مساله ای که برای این عضو شورا بوجود آمده به سلامتی و خیر تمام شود و در کل این مساله  برای مجموعه شورا و شهرداری عاقبت خیری داشته باشد.

به خدا سوگند به غیر از زیبایی چیزی ندیدم

پس از سخنان دبیری، المیرا  خاماچی با تقدیر از نوع برخورد و دلسوزی و کمک دستگاههای نظارتی در ایام بازداشت خود گفت: کل افرادی که در این ایام زحمتمان با آنها بود با هدف و نیت خیر حضور داشتند و به خدا سوگند به غیر از زیبایی چیزی در این ایام ندیدم.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به پیگیری ها در باره ی وضعیت وی اظهار داشت: از تمام افرادی که  در این مدت همدردی کردند تشکر می کنم. هرچند با بیرون ارتباط نداشتم اما خبر ها می رسید.

وی همچنین با تقدیر از پیگیری های محمد حسن اسوتچی گفت: از همکار محترممان در شورا آقای اسوتچی تشکر می کنم که بزرگوارانه در این ایام حمایت کردند و جویای احوال بودند و امیدوارم بتوانم دین خود را به این مرد بزرگ ادا کنم.

خاماچی افزود: خوشبختانه من تلخ سخن می گویم و حرف حق می زنم. می خواهم متذکر شوم که اگر خدا با کسی باشد هر کس می تواند؛ ما رفتیم و خیر بود و اگر شما هم رفتید انشالله خیر باشد، دنیا دار مکافات است.

المیرا خاماچی در پایان با قرائت شعری از مولانا خاطر نشان کرد: از زمان آزادی برخی همکاران متاسفانه سعی و تلاش کردند که خاماچی به شورا برنگردد. مگر خاماچی غیر از حرف حق سخن گفته است؟ اینکه بزرگواران به جاهایی رفته اند که من در اینجا نیایم، حضور امروزم در شورا جوابی برای آنهاست.

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که از آدمی چه ماند پس مرگ
عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top