تاریخ انتشار: 25خرداد1395|10:44

| کد خبر: 170907

مديرمسئول سایت الف : رهبري به عسگري چک سفيد نداد

وکیل ملت: بيژن مقدم در گفتگو با نشریه روبرو گفت: به نظر اتفاقي که در تجربه حضور اقاي سرافراز با حکمي 5 ساله افتاد باعث تغيير در قاعده انتصاب رئيس صدا و سيما شد.

حاصل اين اتفاق تلخ اين شد که رهبري انقلاب مدل جديدي را براي انتصاب رئيس صدا  وسيما در پيش مي‌گيرند که در ان هيچ چک سفيدي وجود نداشته باشد. معناي اين حکم تاکيد بر کارامدي به جاي زمان است. اگر کارامدي نشان داديد هستيد اگر ناکارامد بوديد نخواهيد بود. رودربايستي حکم هاي چندساله هزينه آور بود و با اين اصلاح جلوي چنين خسارت هايي قرار است گرفته شود.


سوال :‌ شنيديم که زمزمه بازگشت شما به صدا وسيما وجود دارد. ، اگر امکانش باشد و پيشنهادي دريافت کنيد با اقاي عسگري کار خواهيد کرد؟
مقدم: اگر خواسته شود از هيچ کمکي مضايقه نخواهيم کرد چراکه سازمان متعلق به رهبري و نظام است پيروزي آن پيروزي رهبري و نظام است و اثار مثبتش براي مردم است.

سوال :‌آقاي مرتضي ميرباقري به مجموعه مديران صدا و سيما اضافه شده اند و درهمين اثنا شايعه‌ي حضور فاطمه آليا نيز به گوش مي‌رسد. از نظر پايگاه فکري و حزبي اين انتصابات چه مفهومي دارند؟
مقدم: ترجيح مي‌دهم باور داشته باشم که شايعه است. صدا و سيما نهادي کاملا تخصصي و حرفه‌اي است و اقاي علي عسگري اصلا فرصت چنين ريسک‌هايي را ندارد. صدا و سيما اموزشگاه نيست که افراد غير متخصص را به ان وارد کنند تا شايد 5 سال بعد بتوانند از ان نيروها استفاده کنند. حکم بدون زماني که رهبري براي ايشان زده‌اند هم حاکي  ازهمين موضوع است که آقاي عسگري اصلا وقت نداري!

بطور کلي ، رويکرد اقاي عسگري در اين حوزه بسيار خوب است و ويژگي هاي شخصيتي لازم براي تعامل مثبت با دولت را دارد؛ جسارت و ابتکار عمل بالايي نيز براي اداره کردن زندگي خانواده 37 هزار نفري صدا و سيما در ايشان ديده مي‌شود.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top