اساس نامه و قوانین نقل و انتقالات در فوتبال ما مثل معادلات چند مجهولی ریاضی شده است، تعداد بازیکن بزرگسال، زیر 23 سال وزیر 21 سال و تعداد بازیکنی که مجاز به جذب هستند و تعداد خارجی‌ها و محدودیت گرفتن یک آسیایی و... واقعاً ملقمه ای برای 2 تیم ساخته است.


*پرسپولیس با 3 جای خالی
پرسپولیسی‌ها چند یار جدید گرفته‌اند، بیرانوند، جلال حسینی، حسین ماهینی، ساسان انصاری، وحید امیری و ربیع خواه 6 بازیکن بزرگسالی هستند که پرسپولیس آنها را جذب کرده است. از بین تازه واردها ابوالفضل درویش وند و احسان علوان زاده اما زیر 23 سال هستند.


اما از یاران سال گذشته پرسپولیس مردانی مثل لوبانف را دارد که تحت قرار داد است اما هنوز برنگشته است، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، نورالهی، فرشاد احمد زاده، محسن مسلمان و لوکا ماریچ یاران سال گذشته هستند که یا تحت قرار داد هستند و یا با آنها توافق حاصل شده است،ضمناً لوکا ماریچ هم قرار دادش تمام شده اما هر 2 طرف راضی به ادامه حضور هستند. 15 مرد بالای 18 سال برای پرسپولیس 3 یار بالای 23 سال  گذاشته است. پرسپولیس از بین بالای 23 ساله‌ها با رضا خالقی فر هم قرار داد داشت اما قراردادش را با او فسخ کرد و جای خالی خود را زیاد کرد، پرسپولیس از جمع مردان بزرگسالی که از ترکیبش کنار گذاشته یا قرار دادشان تمام شده و در ادامه کار از تیم می‌روند تنها مهدی طارمی، بنگستون و بنگر را قابل ادامه کار می‌دانستند که طارمی خودش تمایل به جدایی دارد و پرسپولیس جای بنگر و بنگستون دنبال گزینه‌های بهتر است.


با این حال از جدایی سوشا مکانی، اومانیا، نورمحمدی، بابک حاتمی، کفش گری، خالقی فر و محسن زاده تقریباً کسی ناراحت نشده است البته در آخرین دقایق کمندانی هم با پرسپولیس برای ماندن توافق کرده است که  البته او بازیکن زیر 23 سال است.


*علیرضا بیرانوند   بازیکن تازه
*جلال حسینی  بازیکن تازه
*محمد انصاری   تحت قرار داد
*رامین رضاییان  تحت قرار داد
*حسین ماهینی  بازگشت از خدمت، تحت قرار داد
*لوکاماریچ  در حال مذاکره و توافق
*کمال کامیابی نیا  تحت قرار داد
*احمد نوراللهی تحت قرار داد
*ساسان انصاری بازیکن تازه
*وحید امیری  بازیکن تازه
*محسن مسلمان  تحت قرار داد
*فرشاد احمدزاده  تحت قرار داد
*محسن ربیع خواه  بازیکن تازه
*الکساندر لوبانف   تحت قرار داد
*امید عالیشاه  قرار داد جدید

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top