تاریخ انتشار: 26خرداد1395|16:14

| کد خبر: 171151

اختلاف اندازی بین کی‌روش و برانکو کار چه کسی است؟

وکیل ملت: مربی تیم‌‌‌‌ فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل پر‌‌‌‌سپولیس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید برخی‌ها با ایجاد اختلاف میان کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش و برانکو به دنبال تامین منافع خودشان هستند

کریم باقری در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت همکاری خودش با باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: چند روز قبل طاهری با من تماس گرفت تا به باشگاه بروم و درباره همکاری‌ام با باشگاه صحبت کنم. من هیچ گونه مشکلی برای ادامه همکاری با پر‌‌‌‌سپولیس ندارم. قبل از این که برانکو از ایران برود از من خواست که قراردادم را تمدید کنم تا همکاری‌مان ا‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشد، ولی تا به این لحظه هیچ گونه قراردادی امضا نشده است و منتظر هستم پس از عقد قرارداد به تمرین بروم.

مربی تیم‌‌‌‌ فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل پر‌‌‌‌سپولیس در پاسخ به این پرسش که ارزیابی‌اش از بازیکنان جذب شده در فصل نقل و انتقالات چیست، افزود:  بازیکنانی که جذب شده‌اند بر اساس لیست برانکو ایوانکوویچ بودند.  باشگاه تعامل خوبی در این زمینه  با سرمربی تیم داشته است. من فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم تا به امروز باشگاه عملکرد خوبی در این زمینه  داشته است و مطمئنا بازیکنان خوبی جذب شده‌اند.

وی افزود: البته نام‌ها برای پر‌‌‌‌سپولیس بازی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلکه باید ما یک تیم باشیم تا بتوانیم موفق باشیم. اگر یادتان باشد در زمان سرمربیگری بگوویچ پر‌‌‌‌سپولیس پر از ستاره بود، ولی در همان سال نتوانست نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد بنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این به جای این که بخواهیم روی ستاره‌ها تمرکز کنیم باید از آنها بازی بگیریم و یک تیم خوب بسازیم تا فصل موفقی را سپری کنیم.

باقری در ادامه درباره دستور کادرفنی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی مبنی بر این که بازیکنان ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پوش با باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های‌شان تمرین نکنند و به استراحت بپردازند و مجددا به اردوی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی باز گردند، خاطر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان کرد: در این زمینه  هم کی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روش حق دارد و هم باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها محق هستند. کی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روش سرمربی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران است و با توجه به اردوهایی که بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریزی کرده می‌خواهد بازیکنانش را در اختیار داشته باشد. باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها هم برای این بازیکنان هزینه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و الان که فصل آماده سازی است می‌خواهند بازیکنان را در اختیار داشته باشند تا تیم‌شان را آماده کنند. من فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل باید به این قضیه ورود پیدا کند و با هماهنگی با باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها این مشکل بر طرف شود تا اختلافی میان مربیان باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و مربیان تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی پیش نیاید. به طور مثال در چند روز گذشته  مسایلی میان کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش و برانکو مطرح شد که خیلی زود حل شد. برخی به خاطر منافع خودشان به دنبال ایجاد اختلاف میان این دو بودند. امیدوارم در آینده نزدیک فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل به این قضیه  ورود کند و بین باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی هماهنگی لازم را ایجاد کند.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top