استقلال هم با مشکلاتی در قلب خط دفاعی تیمش روبرو شد.

یکی از اهداف اصلی تیم های بزرگ و مدعی در فصل جدید ترمیم خط دفاعی شان بود که به نظر می رسد در این زمینه عبداله ویسی فعلا بهتر از بقیه عمل کرده است.

سرمربی جدید سپاهان پس از حضور در این تیم در یک اقدام عجیب تمامی مدافعان سرشناس این تیم، هادی عقیلی، عبداله کرمی و لئوناردو پادوانی را در فهرست فروش قرار داد.

ویسی با یک خانه تکانی قابل توجه در قلب دفاع تیمش نشان داد به دنبال تشکیل یک خط دفاعی جدید است که در این میان بازیکنان خوبی را جذب کرد. خرید موسی کولیبالی و بازگشت شجاع خلیل زاده خیال عبداله را آسوده کرده است و او فقط باید به دنبال جانشین مناسب باشد.

استقلال هم پس از کنار گذاشتن حنیف عمران زاده و تمدید قرارداد هرایر مگویان به دنبال یک مکمل برای مگویان است که به نظر می رسد گزینه ایده آل منصوریان، پژمان منتظری است. او امین حاج محمدی را هم دارد و قصد داشت عزت پورقاز را هم به خدمت بگیرد. هم استقلال و هم سپاهان حداقل به یک دفاع وسط دیگر نیاز دارند.

پرسپولیس هم فعلا فقط از حضور سیدجلال حسینی مطمئن است و حداقل دو مدافع مطمئن دیگر نیاز دارد.

استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی خیالی آسوده دارد این تیم محمد طیبی ملی پوش را حفظ کرد و پورقاز هم جانشین کولی بالی شد.

تراکتورسازی تبریز هم پس از جدایی خلیل زاده و وضعیت مبهم کاردوسو، مدافع لازم دارد، آنها فعلا محسن بنگر را گرفته اند.

تیم های دیگر هم مثل پیکان و فولاد هم خرید دفاع وسط را در دستور کار قرار داده اند.

در کل باید گفت دفاع وسط کالای پرمشتری بازار فعلی است. در این میان چندین گزینه پیش روی تیم هاست که برای جذب آن رقابت می کنند.

استقلال که به بازگشت منتظری چشم دوخته است. محمد دانشگر و سیامک کوروشی، مدافعان فصل گذشته نفت، محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع فصل گذشته ملوان و لئوناردو پادوانی مدافع فصل قبل سپاهان با پیشنهادهای خوبی روبرو اند.

از طرفی عبداله کرمی، هادی عقیلی، حنیف عمران زاده، رضا نورمحمدی، لئوناردو مساریچ و کارلوس سانتوس را هم نباید فراموش کرد این بازیکنان هم می توانند به درد تیم هایی که کمبود دفاع دارند بخورند.

گفته می شود کرمی با فولاد به توافق رسیده است، اما دیگر مدافعان اسم و رسم دار در حال بررسی پیشنهادهایشان هستند.

این روزها دفاع وسط مطمئن ارزش طلا دارد.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top