محمد نوري كاپيتان فصل گذشته مسيمير و سابق پرسپوليس تا ديروز هم منتظر تماس برانكو ماند اما وقتي خبري نشد با تراكتورسازي تبريز به توافق رسيد و قرارداد بست. پس از اين ماجرا با محمد نوري تماس گرفتيم كه حرف‌هاي جالبي زد.

* شنيديم تا لحظه آخر هم منتظر تماس پرسپوليسي‌ها بودي؟
متأسفانه نه خبري از مسئولان پرسپوليس شد و نه برانكو! هيچ كس از اين باشگاه به من زنگ نزد و به همين خاطر به پيشنهاد تراكتورسازي پاسخ مثبت دادم.

* از لحن صدايت به نظر مي‌رسد از پرسپوليسي‌ها و برانكو دلخور هستي.
مگر مي‌شود از برانكو دلخور نباشم؟ من با وجود آن كه هافبك بودم چهارمين گلزن تاريخ پرسپوليس هستم. 4 هفته‌اي مي‌شود به ايران آمده‌ام و كوچك‌ترين تماسي برانكو و باشگاه با من نگرفتند. بارها گفتم دوست دارم در پرسپوليس بازي كنم. البته حتماً بنويسيد بابت 5، 6 سال حمايت از هواداران پرسپوليس ممنون هستم و خودم را مديون آنها مي‌دانم اما رفتار مسئولان باشگاه با من درست نبود.

* چه شد كه تراكتورسازي را انتخاب كردي؟
5 پيشنهاد مختلف داشتم و با مربيان و مديران آنها صحبت كردم. از آنجايي كه به سردار آجورلو و آقاي قلعه‌نويي اعتماد و اعتقاد ويژه‌اي داشتم و با توجه به اينكه مي‌دانم تراكتورسازي چه هواداران پرشوري مثل پرسپوليس دارد به اين تيم پيوستم.

* محسن بنگر هم تراكتوري شده و...
بله، امسال نفرات خوبي به تراكتورسازي آمدند و اسكلت فصل گذشته هم حفظ شده است. مطمئن باشيد ما در ليگ شانزدهم مدعي اصلي قهرماني خواهيم بود.

* در پايان حرف خاصي نداري؟
از قول من بنويسيد روزي به پرسپوليس برمي‌گردم چون هرچه دارم از اين تيم است اما از امروز بازيكن تراكتورسازي هستم و تمام تلاش خود را به خرج مي‌دهم تا اين تيم فصل آينده جام بگيرد.

 

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top