علیرضا منصوریان در خصوص برنامه شروع تمرینات استقلال گفت: از روز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه کلیه بازیکنان استقلال باید پیش از ساعت ۱۸ در رختکن کمپ مرحوم حجازی همراه با لوازم ورزشی حاضر شوند تا دور جدید تمرینات استقلال آغاز شوند.

او افزود: این موضوع شامل بازیکنانی که در لیست کارلوس کی‌روش سرمربی محترم تیم ملی حضور دارند، نمی شود. ملی پوشان استقلال می توانند با لباس شخصی در این جلسه تمرینی حاضر شوند تا من جلسه ای با سرمربی تیم ملی برگزار کنم و برنامه بدنسازی و استراحت بازیکنان با تیم ملی هم خوانی داشته باشد.

سرمربی استقلال در خصوص این نکته که همه بازیکنان باید تست های پزشکی را پشت سر بگذارند، تصریح کرد: ما برای همه بازیکنانی که جذب کردیم چک ابتدایی را انجام دادیم و دکتر نوروزی تاییدیه اولیه را به ما داده اند اما برای ثبت نهایی قرارداد باید تست پزشکی انجام شود که این موضوع بر عهده دکتر امین نوروزی است و پس از تایید ایشان قرارداد بازیکنان ثبت نهایی می شود.

وی ادامه داد: ما برای همه بازیکنان تاییدیه اولیه دکتر نوروزی را داشتیم اما امکان ندارد قرارداد بازیکنی بدون تایید دکتر نوروزی ثبت شود.

علیرضا منصوریان جلسه ای را سرپرست باشگاه استقلال و اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار کرد و در خصوص برنامه های آماده سازی تیم و اردوی خارج از کشور هماهنگی های نهایی به عمل آمد. منصوریان در این جلسه به سرپرست و اعضای هیات مدیره دفترچه ای ارائه کرد که شامل کلیه فعالیت های تیم تا ۴۲ روز آینده است.

در برنامه اعلام شده از سوی منصوریان به سرپرست و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، کلیه برنامه های تیم به صورت جزئی درباره تمرینات، برنامه ها و اردوی تیم و کلیه فعالیت های باشگاه به صورت جزئی از روز شروع تمرینات تا روز قبل از اولین بازی تیم در لیگ برتر ارائه شده است.

بر این اساس، برنامه اردوی خارجی آبی پوشان جهت آماده سازی پیش فصل اعلام شد. طبق اعلام منصوریان پس از هماهنگی میان ایشان و اعضای هیات مدیره کاروان استقلال جهت برگزاری اردوی دوازده روزه در ارتفاعات یکی از شهرهای کشور ترکیه راهی این کشور خواهد شد.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر وبسایت نود
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top