تاریخ انتشار: 27خرداد1395|00:20

| کد خبر: 171236

توجیه غیبت‌های باقری در تمرین پرسپولیس:هنوز قرارداد نبسته‌ام که بروم سر تمرین؟

وکیل ملت: با وجود توافق برای ادامه همکاری، کریم باقری را هنوز در تمرین‌های پرسپولیس ندیده‌ایم که خود او درباره این غیبت‌ها می‌گوید: «هنوز قرارداد نبسته‌ام که بروم سر تمرین.

 البته چند روز پیش طاهری با من تماس گرفت تا به باشگاه بروم و درباره همکاری با هم صحبت کنیم. من هم هیچ مشکلی برای ادامه همکاری با پر‌‌‌‌سپولیس ندارم و قرار شد بمانم. حتی برانکو قبل از اینکه از ایران برود از من خواست قراردادم را تمدید کنم تا همکاری‌مان ا‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشد اما تا این لحظه هیچ قراردادی امضا نشده. من هم منتظرم اول قرارداد ببندیم بعد بروم سر تمرین.»


کریم باقری سپس با رضایت از عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات صحبت می‌کند: «به نظرم باشگاه عملکرد خوبی در این زمینه داشته چون بازیکنان خوبی جذب شده‌اند. البته نام‌ها برای پر‌‌‌‌سپولیس بازی نمی‌کنند، بلکه باید ما یک تیم باشیم تا به موفقیت برسیم.

اگر یادتان باشد در زمان سرمربیگری وینکو بگوویچ پر‌‌‌‌سپولیس پر از ستاره بود اما نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نگرفت و آن فصل نهم شد. بنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این به جای اینکه بخواهیم روی ستاره‌ها تمرکز کنیم، باید از آنها بازی بگیریم و یک تیم خوب بسازیم تا فصل موفقی داشته باشیم.»

در آخر، باقری با اشاره به دستور کی‌روش که گفته ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پوشان با تیم‌های باشگاهی‌شان تمرین نکنند و همچنین اعتراض سرمربی پرسپولیس به این موضوع، می‌گوید: «در این زمینه هم کی‌روش حق دارد و هم باشگاه‌ها. کی‌روش سرمربی تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی است و با توجه به اردوهایی که بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریزی کرده می‌خواهد بازیکنانش را در اختیار داشته باشد.

باشگاه‌ها هم برای این بازیکنان هزینه می‌کنند و الان که فصل آماده‌سازی است می‌خواهند آنها را در اختیار داشته باشند تا تیمشان را آماده کنند. من فکر می‌کنم فدراسیون باید به این قضیه ورود پیدا کند و با هماهنگی با باشگاه‌ها این مشکل برطرف شود تا اختلافی میان مربیان باشگاه‌ها و مربیان تیم‌ملی به وجود نیاید.»

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top