به تراکتورسازی تبریز که سرمربی‌اش امیر قلعه‌نویی است: «زمانی که به ایران برگشتم در مصاحبه‌هایم به این موضوع اشاره کردم که دوست دارم برای پرسپولیس بازی کنم. من حتی برای بازگشت به تیم محبوبم صبر کردم ولی متاسفانه هیچ تماسی از سوی باشگاه پرسپولیس گرفته نشد.

مسوولان تراکتورسازی از چند روز پیش با من صحبت کردند و در نهایت با این باشگاه به توافق رسیدم. باید از حسن‌نیت آجورلو و امیر قلعه‌نویی تشکر کنم. من به تراکتورسازی آمدم تا با این تیم قهرمان ایران شوم و امیدوارم به این افتخار بزرگ برسم.»


نوری در مورد اینکه آیا به دلیل نیامدن به پرسپولیس از برانکو ناراحت شده، ادامه می‌دهد: «از برانکو ناراحت نیستم و هر مربی می‌تواند شاگردانش را انتخاب کند. من از علاقه خودم برای بازگشت به پرسپولیس حرف زده بودم ولی این باشگاه تماسی با من نگرفت.

هواداران پرسپولیس هم وقتی مرا می‌دیدند، می‌خواستند به این تیم برگردم ولی بازگشت به پرسپولیس دست خودم نبود.» کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد دلایل انتخاب تراکتورسازی می‌گوید: «من چند پیشنهاد دیگر هم داشتم ولی تراکتورسازی را به 3 دلیل انتخاب کردم.

یکی از دلایل مهم هواداران پرشمار تراکتورسازی بود، دلیل دیگر پتانسیل این تیم برای قهرمانی و یک دلیل دیگر حضور افرادی مثل قلعه‌نویی و آجورلو در تراکتورسازی بود. خوشحالم شاگرد قلعه‌نویی شدم.»

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top