به گزارش وکیل ملت ، متمایزسازی مقاصد گردشگری نه کار دشواری است و نه پرهزینه؛ البته اگر به اندازه کافی از خلاقیت اقتصادی بهره برده باشید می توان به آسانی گردشگران را به وجود آورد.

برای این کار، بر مشاهده یک گونه نسبتا نادر گیاهی یا جانوری تاکید کنید یا حتی روشی جدید برای نزدیک شدن به آنها بیابید. حتی می توانید به معرفی کارهای ساده ای مانند نحوه نان در یک روستای قدیمی بپردازید. با این حال، به نظر نمی رسد که چینی ها بخواهند برای جذب گردشگران از راه های ساده و کم هزینه استفاده کنند.

آنها دوست دارند متمایزسازی را با صرف هزینه های هنگفت و تکیه بر روش های بسیار خاص انجام دهند. سال گذشته حتما شما هم شنیدید که قرار است مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در چین ساخته شود. همان پلی که 400 متر از سطح زمین ارتفاع دارد و با 370 متر طول، دو طرف یک دره را به هم وصل می کند. همچنین گفته شده بود که قرار است یک طناب برای بانجی جامپینگ در میان آن نصب شود که از بزرگترین بانجی جامپینگ جهان (با 233 متر) 60 متر طول بیشتری دارد.این پل معروف که سال گذشته در رسانه های اجتماعی سراسر جهان، سر و صدای زیادی به پا کرد، قرار بود در همین روزها به اتمام رسیده و افتتاح شود اما خبرها نشان می دهد که تغییراتی در برنامه صورت گرفته است. بلندپروازی چینی ها باعث شده که پل چند ماه دیرتر بازگشایی شود اما به جای یک طناب بانجی جامپینگ، 3 طناب در مرکز آن نصب خواهد شد. به این صورت، این پل به تنهایی 2 جاذبه بسیار متمایز جهانی برای چین به ارمغان خواهد آورد و صف متقاضیان هیجان و هراس بانجی جامپینگ هم کوتاه تر خواهد شد.

منبع خبر عصرایران
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top