تاریخ انتشار: 28خرداد1395|00:33

| کد خبر: 171377

جنگ اجنبی‌ها در شاهنامه فوتبال

امید خاکی

وکیل ملت: باز هم تيم‌ملي،‌ باز هم بازيكنان و باز هم رجزخواني مربيان با كي‌روش. واقعاً هواداران بايد تا چه زماني ذهن خود را درگير چنين مسائل پيش پا افتاده‌اي كنند كه در فوتبال جهان خنده‌دار است.

حمايت نامأنوس و نامحسوس وزارت ورزش از سرخابي‌ها و حمايت علني و شايد هم به‌حق فدراسيون فوتبال از كي‌روش، نه تنها امسال، بلكه طي چند سال اخير قصه فوتبال ما را به «رجزخواني شاهنامه‌اي» تبديل كرده است. حالا به نظر مي‌رسد كار مهم‌تر از قهرماني تيم‌هاي پرطرفدار كشور و صعود تيم‌ملي به جام‌جهاني، جلوگيري از تنش ميان مربيان وطني و اجنبي است!

يك روز نام قلعه‌نويي و جنگ او با كارلوس مطرح مي‌شد و روز ديگر مبارزه كرانچار با كي‌روش. حالا هم كه ظاهراً برانكوي دلاور؛ مربي محبوب سرخ‌ها، خوشي زير دلش زده و شمشير را از رو بسته و اجازه حضور بازيكنان را در اردوي تيم‌ملي نمي‌دهد!

به نظر؛ آنها نه راه پس دارند و نه راه پيش. پس بايد با تمام وجود خطر جا ماندن از تركيب تيم‌ملي يا تيم محبوب خود را به جان بخرند. برانكو يادش رفته همين بازيكناني كه سنگ آنها را به سينه مي‌زند، آرزويي جز بالا بردن ركورد ملي خود ندارند. شايد هم نمي‌داند همين هواداراني كه او بارها توسط آنها تشويق شده، چيزي جز موفقيت تيم‌ملي در جام‌هاي مختلف نمي‌خواهند.

پس بايد به جاي رجزخواني براي يكديگر، با مطالعه اولين اصول مقدماتي و پيش پا افتاده، نگراني را از دل هواداران پاك كنند.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top