جزییات احضار مدیر مسئول کیهان به دادسرا

وکیل ملت: علیزاده‌ طباطبایی وکیل خانواده هاشمی درباره احضار مدیر مسئول کیهان به دادگاه گفت: آقای شریعتمداری در مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام کرده که در ماه رمضان آماده پاسخگویی نیست، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.

تاریخ انتشار: 28خرداد1395|02:06

جزییات احضار مدیر مسئول کیهان به دادسرا
| کد خبر: 171399

سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی با اشاره به مراجعه خود به دادسرای فرهنگ و رسانه یادآور شد: متوجه شدم که آقای شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان به دلیل چندین مورد شکایت متعدد از وی به این داسرا احضار شده است.

او افزود: آقای شریعتمداری در این مراجعه اعلام کرده که در ماه رمضان آمادگی پاسخگویی ندارد، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار تامین صادر شده است و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: شکایت از مدیر مسئول کیهان تنها از جانب ما نبوده بلکه موارد و شکایت‌های زیادی را شامل شده است.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه شکایت‌های ما هم محدود به یک عنوان نمی‌شود، متذکر شد: شکایت‌های ما عناوین متعددی دارد که یکی از آنها از سوی مهدی هاشمی مطرح شده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا شکایتی هم از سوی آیت‌الله هاشمی از مدیرمسئول کیهان مطرح شده است، گفت: خیر، آیت‌الله هاشمی شکایتی از هیچ فردی نداشته‌اند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

مردم
|
28خرداد ماه 1395
0
0
چه عجب این آقا را برای نمونه هم که شده یکبار احضار کردند!
مردم
|
28خرداد ماه 1395
0
0
یعنی نوبت این آقا هم رسید؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top