تاریخ انتشار: 29خرداد1395|00:10

| کد خبر: 171534

عطش هواداران پرسپولیس برای نگه داشتن ستاره ای که چشم و گوشش را بسته

وکیل ملت: به همان اندازه که مهدی طارمی برای لژیونر شدن مشتاق است، پرسپولیسی‌ها به بازگشت او امیدوارند. هم باشگاه و هم هواداران که از زیاده‌خواهی کاوه رضایی به ستوه آمده و دوباره یاد آقای گل افتاده‌اند.

طارمی اما چشم و گوشش را بسته تا مبادا تحت تاثیر این اصرارها طاقت از کف بدهد و به جای امضای قرارداد اروپایی- که یک سال است به خاطرش به این در و آن در می‌زند- دوباره برسد به پرسپولیس. مهاجم بوشهری که حتی زحمت یک خداحافظی هم به خودش نداد، همچنان با پروژه لژیونر شدنش سرگرم است و اینجا در پایتخت، پرسپولیسی‌ها به انتظارش نشسته‌اند؛ اگر چه از تلاش برای پیدا کردن جانشین او هم غافل نیستند.
تلاش‌هایشان اما وقتی نتیجه می‌دهد که امضای کاوه رضایی را بگیرند و مهاجمی هم که برانکو انتخاب کرده، با پیشنهاد مالی دلخواه‌شان به پرسپولیس بیاورند. هواداران اما خواسته‌ای دارند مهم‌تر از جذب این دو مهاجم و آن هم بازگرداندن آقای گل است. برای پی بردن به این خواسته آنها کافی است چرخی بزنید در شبکه‌های اجتماعی پرتعدادی که نام پرسپولیس بر پیشانی‌شان حک شده.


پرسپولیسی‌ها چند روزی است در صفحه شخصی مهدی طارمی اتراق کرده و هر لحظه ماندنش را درخواست می‌کنند. آنها همچنین برای اطمینان از برآورده شدن خواسته‌شان سری هم به صفحات اجتماعی مدیران پرسپولیس و حتی حسین هدایتی زده و تقاضا کرده‌اند که به جای دویدن دنبال کاوه رضایی، برای تمدید قرارداد با مهدی طارمی قدمی بردارند. توجیه‌شان هم قانع‌کننده به نظر می‌رسد. آنها به تعداد گل‌های طارمی در فصل پانزدهم -16 گل- اشاره کرده‌اند و همینطور 6 گل کاوه رضایی برای ذوب‌آهن در یک فصل که حتی به اندازه نیمی از گل‌های مهاجم بوشهری هم نیست.


آشنایی با جو تیمی پرسپولیس هم توجیه دیگری است که هواداران برای درخواست‌شان مطرح کرده‌اند. آنها همچنین به مقایسه توانایی طارمی و رضایی پرداخته‌ و معتقدند طارمی به غیر از چند هفته، یک مهاجم تمام عیار برای پرسپولیس بوده و از طرف دیگر رابطه صمیمانه‌ای با دیگر قرمزپوشان ایجاد کرده حال آنکه حضور کاوه رضایی و هماهنگی او با تیم و بازیکنان زمان‌بر است.


با این تصور که مهدی طارمی را پول از پرسپولیس دور کرده، هواداران باز هم دست به دامان هدایتی شده‌اند و از او خواسته‌اند دست به جیب شود و اجازه رفتن آقای گل به تیم‌های خارجی را ندهد. غافل از اینکه طارمی خودش دیگر میلی به ماندن ندارد و اگر آن قرارداد دو ساله و متمم 200 و چند میلیون تومانی‌‌اش دست و پای او را نبسته بود، آقای گل را فصل پیش هم در پرسپولیس نمی‌دیدیم.

مهدی طارمی خیلی وقت است تصمیم به رفتن گرفته و اینطور که شایعه‌ها گفته‌اند، حضورش در تیم‌های عربی از بازگشت به پرسپولیس محتمل‌تر است. با این حال، مدیران باشگاه و هدایتی هفته پیش یک بار دیگر با وکیل طارمی تماس گرفتند و پیشنهاد مالی جدیدشان را هم مطرح کردند که مقبول نیفتاد و اینطور که آقای گل به پرسپولیس پشت کرده، دور از ذهن به نظر می‌رسد بازگشتش. مگر اینکه تیمی پیدا نکند.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top