تاریخ انتشار: 29خرداد1395|00:12

| کد خبر: 171535

چک 700 میلیونی آماده شد، کاوه برای پرسپولیس پیغام فرستاد: امروز برای امضای قرارداد می‌آیم

وکیل ملت: شرط دیگری نمانده بود که کاوه رضایی بگذارد پیش روی پرسپولیس و عجیب اینکه باشگاه همه را پذیرفته. پرسپولیسی‌ها البته از اول هم با رقم‌های درخواستی این بازیکن مشکلی نداشتند و ترس‌شان از حقی است که کاوه برای ترانسفر شدن طلب کرده.

او بعد از اینکه پیشنهاد دو میلیارد تومانی‌اش مقبول افتاد، گفت که قراردادش را در ازای پیش ‌پرداخت 700 میلیون تومانی- آن هم نقدی- امضا خواهد کرد اما سخت‌تر از آن، شرط‌هایی بود که برای فسخ قراردادش مطرح کرد.


اول اینکه اگر باشگاه تا نیم فصل 60 درصد از پول قرارداد او را نپردازد، کاوه رضایی می‌تواند این قرارداد را یکطرفه فسخ کند و شرط دوم هم برای تسویه حساب آخر فصل بود. اینگونه که باشگاه پرسپولیس باید تا 40 روز بعد از سوت پایان فصل با کاوه تسویه حساب کند و اگر چنین نکرد، قراردادش فسخ شود و باشگاه محکوم به پرداخت 50 درصد از قرارداد سال دوم و غرامت بدحسابی‌اش.


مهاجم فصل پیش ذوب‌آهن اما شرط دیگری را هم مطرح کرد و آن، اینکه هر موقع از فصل پیشنهاد خارجی داشت بتواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند و برود. جالب اینکه پرسپولیسی‌ها هم فقط با همین یک شرط او مشکل دارند که امضای قرارداد تا امروز به تاخیر افتاده. به قول طاهری: «اگر وسط فصل دست‌‌مان را گذاشت در پوست گردو و رفت چه کنیم؟ »

او اما آنقدر مدیر نیست که مقابله به مثل را بلد باشد و با یک شرط تازه ورق را به سود پرسپولیس برگرداند. حتی به این فکر نکرده که با امضای قرارداد دلخواه کاوه رضایی، باشگاه خود را به چالشی تازه با فیفا می‌اندازد و چند وقت دیگر برای شکایت این بازیکن- که قطعا باشگاه از پس توقعات مالی‌اش برنخواهد آمد- باید تن و بدنش بلرزد.


جالب اینکه تنها شرط پرسپولیس برای کاوه رضایی دو ساله بودن قرارداد است- که با این شرط و شروط، باشگاه هیچ سودی از آن نخواهد برد- و اینکه به جای پرداخت نقدی آن 700 میلیون اولیه، به این بازیکن چک بدهد؛ البته نه چک مدت‌دار. خلاصه اینکه پرسپولیس حاضر است تمام دار و ندارش را بدهد اما در عوض پیراهن آقای گل را به تن کاوه رضایی بپوشاند تا فردا روز این ادعایش که «از لیست برانکو بازیکن گرفتیم» دروغ جلوه نکند.


باشگاه‌نشین‌ها برای اینکه جای مهدی طارمی خالی نماند، همه شرط‌های مهاجم 6 گله فصل پیش ذوب‌آهن را پذیرفت و به وقت امضای قرارداد، باز این کاوه رضایی بود که پرسپولیس را قال گذاشت. بعد از ناکام ماندن مذاکره عصر چهارشنبه در هتل آزادی، مدیر برنامه‌های کاوه اعلام کرد که این بازیکن بعد از بررسی بقیه پیشنهادهایش تصمیم می‌گیرد و اگر هیچ کدام از مشتریان نظرش را جلب نکردند، آن وقت برمی‌گردد و با پرسپولیس امضا می‌کند.


پرسپولیس هم اگر چه ادعا کرد که منتظر هیچ بازیکنی نمی‌ماند اما همان شب کاوه رضایی را فرا خواند برای امضای قرارداد- با همه شرط و شروطی که تعیین کرده بود- و آقایانِ مدیر تا نزدیکی‌های نیمه شب پشت میزهایشان منتظر نشستند. این بازیکن اما به جای حضور در باشگاه، پیغام فرستاد که «فردا می‌آیم.» فردا هم رسید اما او را در باشگاه پرسپولیس ندیدیم. او به یکی از باشگاه‌های بدنسازی منطقه نیاوران رفته و بدون توجه به انتظار پرسپولیسی‌ها، خود را به بدنسازی سرگرم کرده بود.


درست همان موقع در فضای مجازی شایعه شد این بازیکن به مذاکره با استقلال رفته و حتی شنیدیم به توافق هم رسیده‌اند. مسوول نقل و انتقالات باشگاه- محمد ترکاشوند- اما به هواداران نگرانی که برای اطمینان از شنیده‌هایشان خود را به باشگاه رسانده بودند، قول داد که کاوه رضایی فصل آینده با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر بازی خواهد کرد: «صحبت‌های نهایی را انجام داده‌ایم و دیگر باید کاوه رضایی را پرسپولیسی بدانید.

فقط دعا کنید تا بتوانیم کارها را درست پیش ببریم. البته مشکلی نیست چون این بازیکن با ما دست یاعلی داده. اگر هم کار کمی طول کشیده به خاطر این است که می‌خواهیم طوری با بازیکنان کنار بیاییم که هم آنها راضی باشند هم ما. خیال‌تان هم راحت، کاوه به استقلال نمی‌رود و فصل آینده با ما خواهد بود.»


اما این هواداران که شان پرسپولیس را بهتر از مدیران باشگاه درک کرده‌اند، فریاد می‌زدند که «ما بیشتر از این منتظر نمی‌مانیم. اگر کاوه رضایی تا شنبه برای امضای قرارداد آمد که هیچ وگرنه اجازه نمی‌دهیم باشگاه با این همه شرط و شروط او را جذب کند.» و امروز، آخرین مهلت کاوه رضایی است برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس و قرار بر اینکه پیش از رسیدن به نیم‌روز، این بازیکن قرارداد سرخش را امضا کند.

پرسپولیسی‌ها در آخرین تماس با مدیر برنامه‌های کاوه رضایی اعلام کرده‌اند که چکِ پیش ‌پرداختِ 700 میلیون تومانی او آماده است و این بازیکن هم قول داده که امروز ظهر برای امضای قرارداد به باشگاه می‌رود.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top