تاریخ انتشار: 29خرداد1395|11:58

| کد خبر: 171605

انتقادات تند برانکو علیه کیروش:کارلوس بازی بدی را شروع کرده

وکیل ملت: برانکو ایوانکویچ که بازیکنانش را برای تست پزشکی به ایفمارک برده بود ، از همان جا به کی روش اعلام جنگ کرد.

برانکو ایوانکویچ این بار رسما از سرمربی تیم ملی انتقاد کرد. مربی کروات پرسپولیس که چند روزی بود به نیامدن ملی پوشانش به تمرینات گلایه داشت و تصمیم فدراسیون برای دادن استراحت اجباری به این بازیکنان را ظلم در حق تیم خودش می دانست ، صبح شنبه و در آستانه سفر تیمش به اوکراین ، درحالی که بازیکنانش را برای تست پزشکی به ساختمان ایفمارک برده بود ، علیه کارلوس کی روش مصاحبه کرد. ساختمان جنجالی ایفمارک که مدیریتش را زهره هراتیان ، همسر هومن افاضلی بر عهده دارد و مدت هاست این دو بر سر تملک این ساختمان با کارلوس کی روش ، سرنمربی تیم ملی در جنگ هستند ، فرصتی را برای برانکو ایجاد کرد تا از انجا به کارلوس کی روش که دفترش همان حوالی و در ساختمان جنبی کمپ تیم های ملی است ، اعلام جنگ کند.

برانکو در جمع خبرنگاران گفت:«چیزی که از طرف خودم می‌توانم بگویم این است که اجازه نمی‌دهم بازیکنانم  به اردوی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی بروند. آنها بازیکن پر‌‌‌‌سپولیس هستند و از باشگاه پول می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و باشگاه تصمیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد که چه رویه‌ای را در پیش بگیریم. اگر الان بازیکنان نیستند، خودشان مقصر هستند چون باید به وظایف حر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای‌ خودشان عمل کنند. واقعا به خاطر رفتار کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش مایوس شدم. او باید در خدمت فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران باشد و بهترین خدمات را ارائه دهد نه این که گروکشی کند. اگر کمی منطقی به این موضوع توجه کنید متوجه می‌شوید بازیکنان بدون این که تست بدهند اجازه حضور در لیگ را ندارند. برای من این اتفاق عجیب است که مربی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی درباره رفتار بازیکنان این‌گونه عمل می‌کند. سرمربی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی وارد بازی‌های خطرناک شده است و گروکشی می‌کند. او می‌خواهد تصمیم بگیرد که چه تیمی از تیم سقوط کند و یا چه تیمی در انتها قهرمان شود.کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش، سرمربی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران است اما مالکیت تیم ملی برای او نیست. نباید با احساسات میلیون‌ها ایرانی بازی کند. از طرف خودم می گویم اجازه نمی‌دهم بازیکنان در اردوی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی حضور داشته باشند. آنها را به کمیته‌ انضباطی باشگاه معرفی می‌کنیم و باشگاه در نهایت باید برای حضور آنها در اردوها تصمیم‌گیری کند.» 

حرف های برانکو از این فاصله نزدیک به برانکو ، آن هم در ساختمانی که محل مجادله شدید بین دو گروه است و رابطه صمیمی بین برانکو و افاضلی ، حساسیت ها را بیش از قبل تشدید می کند و باید دید واکنش کارلوس کی روش به این تک برانکو چه خواهد بود!

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top