اندر حکایت دختر باکره و بیت المال دولت قبل

وکیل ملت: من به شخصه ازاینکه ملت از فیش حقوقی بپرسن و پیگر وضعیت تعطیلی یا ادامه کار کارخونه ها بشن نه تنها بدم نمیاد بلکه برعکسِ بعضی هواداران دولت که حساسیت به خرج میدن، هیچ حساسیتی ندارم

تاریخ انتشار: 30خرداد1395|16:22

اندر حکایت دختر باکره و بیت المال دولت قبل
| کد خبر: 171884

و معتقدم این:"بزن کنار ببینم چه خبره!" شتریه که پای هردولتی می خوابه و رواجش چندان بد هم نیست چون اگه حسابی رواج پیدا کنه اون وقته که خیلی از اینایی که الان "کاشف الغطا" شدن میشن حاجب پرده ستر عفاف و ملکوت! با این وجود، بازم معتقد به شفافیتم حالا هرکی که می خواد باشه اما این وسط؛ مدعی شدن هواداران دولت قبل یا اعضای دولت قبل که ماشالله شتر رو با بارش ضربه فنی می کردن و هنوز پرونده اختلاس های نجومیشون در عالم معنا درج و در عالم پایین دچار شک بین 3 و4  برام جالبه به همین دلیل بد نیست براتون یه مثالی بزنم:

 

آقاي " نصرالله فلسفي" كتابي دارند به اسم "چند مقاله تاريخي و ادبي". استاد در صفحه ٣٢١ اين كتاب نوشته اند:

"هارون الرشيد"، قدرتمندترين خليفه عباسي بود و دو خواهر داشت، يكي" عباسه" و يكي" محسنه". هارون در میگساری ها و خلوت هاي خاص، به " عباسه" اذن دخول مي داد و با او فساد مي كرد. هارون كه مرد، امين؛ پسر او به تخت نشست و چون جمال عمه كوچكتر"محسنه" دل او را ربود، با عمه كوچك تر خلوت كرد اما او را بكر نيافت. امين، از "محسنه" كه فارغ شد ، پرسيد:" اي عمه! بكر نبودي؟". محسنه گفت:" اي عمه جان! بر حال چون تو خليفه بايد گريست كه .یی باكره مي جويی و ندانستي خليفه سابق كه هارون باشد و خلیفه لاحق که تو باشی و معشوقه كه عمه، لاجرم در بغداد يكي باكره نبايد كه يافت".

 

 فلذاچون تو ذهنم، مثال این جماعت گرمابه و گلستان دولت سابق با قدرت و بیت المال، شبیه مثال هارون تو داستان بالا با همشیره عفیفه شونه  به قول :"محسنه" خواهرهارون و از قول معنای:"پاکدستی" به این حضرات عارضم که:

" جناب هواداردولت قبل یا عضو دولت قبل! برحال چون تو هواداری باید گریست که خود بیت المال... و پاکدست می جویی و ندانستی معجزه هزاره سابق که فلانی باشد و هوادار لاحق که تو باشی و معشوقه که بیت المال و دکل و پول فروش نفت و فروش زمین فرودگاه و انحلال  فلان جا و معاون اول آن و رییس سازمان میراث فرهنگی هم این ، لاجرم در سپهر قدرت آن دولت یکی باکره ! با فیش حقوقی متناسب و حساب بانکی متعادل نخواهی یافت!".

سهند نامه

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

جلیل
|
31خرداد ماه 1395
1
1
اولا عرب ها این قدر غیرت داشتندودارند که همچین کاری از این قوم بسیار بعید است. .
ثانیا چرا مسئله ازدواج بامحارم راکه مختص ... بوده میخواهیدبه دیگر ان تعمیم دهید...
شعور
|
2تير ماه 1395
0
0
خیلی زشت وزننده بود.خدایاببین این مقام وپول با لا یقین حکومت چه کرده بدتر از همه اینکه خود را جانشین پیامبر وامامان میدانند.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top