تاریخ انتشار: 31خرداد1395|00:29

| کد خبر: 171959

منصوریان به استقلال تعصب دارد، حمایتش می‌کنیم

وکیل ملت: وزیر ورزش به تازگی چند عضو به هیات‌مدیره استقلال اضافه و چند عضو را نیز کم کرده است. یکی از اعضای جدید هیات‌مدیره استقلال حسن زمانی است.

این عضو جدید درباره انتصابش می‌گوید: «به‌عنوان یک استقلالی در این مدت پیگیر اخبار این تیم بودم. بعد از جابه جایی‌های صورت گرفته در هیات‌مدیره استقلال به من پیشنهاد داده شد تا عضو هیات‌مدیره استقلال شوم و با توجه به علاقه‌ای که به این باشگاه دارم این پیشنهاد را قبول کرده‌ام و امیدوارم که بتوانم به این تیم بزرگ و مردمی خدمت کنم.»


 زمانی در پاسخ به این سوال که آیا افشارزاده قرار است از سمتش برکنار شود و هیات‌مدیره استقلال، مدیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل جدیدی را انتخاب کند و در این صورت رای او چیست، می‌گوید: «ما هنوز جلسه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در هیات‌مدیره استقلال نداشته‌ایم و باید اجازه دهید تا این جلسه برگزار شود. سپس به سوال شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانم پاسخگو باشم، ولی نظر شخصی من در مورد افشارزاده این است که او از بزرگان ورزش ایران است و ما عملکرد ایشان را قبول داریم و به همین دلیل احترام ویژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای او قایل هستم.»


مشاور رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که با توجه به ارتباطات‌تان در مجلس آیا انتقاداتی که از وزیر ورزش و جوانان در حوزه استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس صورت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد را منصفانه می‌دانید، می‌گوید: «این بحثی را که شما مطرح کردید در مجلس فعلی مطرح نشده است و با توجه به زحمات وزیر ورزش و جوانان معتقدم که عملکرد ایشان قابل قبول است.»


زمانی در پایان و در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به منصوریان و انتصاب او به عنوان سرمربی استقلال چیست، می‌گوید: «منصوریان یکی از مربیان با دانش ما محسوب می‌‌‌‌‌‌‌شود که در مکتب استقلال بزرگ شده و به این تیم تعصب دارد. ما حتما او را مورد حمایت قرار می‌دهیم و امیدواریم که او با استقلال به موفقیت برسد و دل هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران شاد شود.»

دسته بندی داغ ورزشی ,
منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top