تاریخ انتشار: 1تير1395|00:40

| کد خبر: 172148

شرط اميدوارکننده در قرارداد طارمي

وکیل ملت: درحالي از تيم «پائوک سالونيکا» يونان به عنوان مقصد نهايي مهدي طارمي براي فصل آينده نام برده مي‌شود، يکي از نزديکان وي تاکيد کرد تيمي که بهترين گلزن ليگ پانزدهم را مي‌خواهد نام ديگري دارد.

روز يکشنبه بود که خبر توافق مهدي طارمي با يک تيم يوناني براي دو سال رسانه‌اي شد ولي جزئياتي از اين توافق به بيرون درز نکرد.

هرچند رسانه‌هاي ايراني و حتي چند رسانه يوناني از تيم «پائوک سالونيکا» به عنوان مشتري مهدي طارمي و مقصد نهايي اين بازيکن ياده کرده‌اند ولي پيگيري‌ها نشان مي‌دهد که اين تيم يوناني، پائوک نيست و يک باشگاه ديگر خواهان به خدمت گرفتن آقاي گل ليگ پانزدهم ايران شده است.

از سوي ديگر طارمي هنوز در اين خصوص اظهار نظر نکرده و حتي نام تيم يوناني را اعلام نکرده است؛ چرا که يکي از شروط توافق با اين تيم يوناني واريز 50 درصد از مبلغ قرارداد تا پايان اين هفته است.

طارمي و نزديکان وي به همين خاطر صحبتي درباره حضورش در يونان نداشته تا اين تيم شرطش را عملي کند. يکي از نکات قرارداد طارمي با تيم يوناني شرط ترانسفر به بوندس ليگاي يک در سال دوم است. در واقع اين بند در قرارداد طارمي گنجانده شده که سال دوم به يک تيم در بوندس ليگاي يک آلمان منتقل شود که در اينصورت، حضور طارمي در ليگ يونان مي‌تواند اتفاق بزرگي براي اين بازيکن باشد.

مبلغ قرارداد اين مهاجم ايراني با تيم يوناني هم چيزي در حدود 600 هزار دلار است که يکي از دلايل پاسخ منفي وي به تيم خيمناستيک اسپانيا همين مبلغ قرارداد بود.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top