تاریخ انتشار: 2تير1395|01:42

| کد خبر: 172368

بانوان آبی، معضل فوتبال

وکیل ملت: اگر قرار باشد روزنه‌ها باز باشند و خانم‌ها و آقایان بدون توجه به جنسیت (حداقل فقط در حوزه فوتبال و رسانه) کار را در دست بگیرند امثال علی رضوانی قرار بود کجای این بازی قرار بگیرند؟

شاه می‌بخشه اما شاهقلی نمی‌بخشه. حکایت این روزهای بانوان استقلالی و علی رضوانی،گزارشگر تلویزیون است. آنها که هر روز به عشق تیم محبوبشان به کمپ ناصر حجازی می‌روند و شاید برای اولین بار اهتزاز پرچم تیم مورد علاقه شان را با دستانشان لمس کردند. در این روزها نه مشکلی پیش آمد. نه بمبی ترکید. نه آسمانی به زمین افتاد. صدای اعتراضی هم از کسی شنیده نشد. اما مثل این که مشکل از حضور بانوان در تمرین نیست. مشکل از کاسه‌هایی است که داعتر از آش شده‌اند. دلواپس‌تر از مسولان هستند. آنهایی که در این روزها احتمالا به دلیل تعطیلی بازی‌های فوتبال و کم شدن شعله نقل و انتقالات دستشان برای گزارش خالی مانده و سوژه مناسبی برای تهیه گزارش‌های درجه چندم و با تم طنز ندارند به سراغ بانوان حاضر در تمرین استقلال رفته‌اند. ظاهرا دیوار همیشه کوتاه خانم‌ها در حوزه ورزش بهترین سوژه این روزها برای پر کردن کنداکتور است.

 

حالا که روزنه امیدی برای نفس کشیدن امید خانم‌های عشق فوتبال باز شده بعضی‌ها به جای گزارشگر در نقش پطروس فداکار فرورفته‌اند تا این روزنه را هم ببندند. البته تقصیر و ایراد از امثال این آقای گزارشگر نیست. این روزها پطروس‌های فداکار جایگاه بهتر و ارزشمندتری از دهقان‌های فداکار که راه فکر را روشن می‌کنند دارند. مطمئنا با بسته شدن روزنه‌هاست که افراد با توانایی‌های درجه چندم می‌توانند در جایگاهشان باقی بمانند. اگر قرار باشد روزنه‌ها باز باشند و خانم‌ها و آقایان بدون توجه به جنسیت (حداقل فقط در حوزه فوتبال و رسانه) کار را در دست بگیرند امثال علی رضوانی قرار بود کجای این بازی قرار بگیرند؟ احتمالا روی سکوهای کمپ حجازی در حال سلفی گرفتن با عدد 6 و 4.  پس بهتر است بیشترین تلاشتان را انجام دهید برای بسته شدن روزنه‌های کوچک تا بتوانید در فضای انحصاری فوتبال بهتر نفس بکشید.

 

پی نوشت: حتی اگر در این میان بحث اعتراضی عده‌ای به حضور بانوان استقلالی در تمرین است در حالی که این اجازه به هواداران خانم تیم رقیب داده نمی‌شود، بهتر است به جای خراب کردن اولی به سراغ درست کردن دومی برویم. 

 

 

نیلوفر کنگرانی

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top