آقایان دلواپس چرا بعد از دکل و 3 هزار میلیارد" تومان افشاگری نکردید؟

سهند ایرانمهر

وکیل ملت: آقایان دلواپس، این روزها ما و شما هر دو جزو کمپین "فیش حقوقی" هستیم. ما برای اینکه دوست داریم این شفاف سازی مثل لوبیای سحرآمیز بالا بگیرد و همه آن اتفاق ها که برای آن پسرک افتاد اتفاق بیفتد و آن انباری و چنگ طلا و غول و همه چیزها که دور از دسترسند جلو چشممان باشد.

تاریخ انتشار: 2تير1395|22:12

آقایان دلواپس چرا بعد از دکل و 3 هزار میلیارد" تومان افشاگری نکردید؟
| کد خبر: 172521

شما اما فقط برای اینکه درد آن :"چه شدها که بعد از دکل و 3 هزار میلیارد" حسابی کلافه تان کرد را اندکی فرو بنشانید دنبال شفافیتید که اگر این همراهیتان برای خود شفافیت و مقابله با زیاده خواهی بود بجای آرزوی بازگشت آنها که خاک بیت المال را به توبره کشیدند ، خواهان روشن شدن سرنوشت آن رقم های نجومی بودید که حالا هیچکس به رمزگشایی از کلاه جادویی که همه شان را بلعید، امیدی ندارد.


آقایان دلواپس ما و شما اگر در ماجرای فیش های حقوقی با نیتی متفاوت همراهیم در ماجرای دیگر اما احساس و راهمان متفاوت از یکدیگر است.
 ما امروز بخاطر اینکه از صدقه سر برجام نرخ تورم بعد از 7 سال تک رقمی شده، خوشحالیم شما اما بجای خوشحالی، دلواپس این هستید که حربه دیگرتان با هزینه ای که برای تحمیل دوباره اش بر اقتصاد، دخیلش شده اید، کارگر نیفتد  و  این خبر به سرنوشت آن اخبار خوشی که مولود برجام بودند و در غوغاهای دروغین تان گم شدند، دچار نشود.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top