تاریخ انتشار: 3تير1395|17:24

| کد خبر: 172667

استاندار تهران 17 میلیون تومان حقوق می گیرد

وکیل ملت: روابط عمومی استانداری تهران در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره میزان حقوق دریافتی استاندار پایتخت توضیحاتی ارائه داد.

روابط عمومی استانداری تهران در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره میزان حقوق دریافتی سید حسین هاشمی استاندار تهران توضیحاتی ارائه داد.
 
در این اطلاعیه آمده است: همان طور که می‌دانید، اخیراً در برخی شبکه های اجتماعی مطالبی در خصوص میزان حقوق استاندار محترم تهران منتشر شد که کاملاً ناصواب؛ نادرست و مبالغه آمیز بوده است.
 
این اطلاعیه آورده است: سید حسین هاشمی پیش از تصدی مسئولیت استانداری تهران ماهیانه مبلغ هفده میلیون تومان اعم از حقوق و مزایا و ... دریافت می نموده اند.
 
این مبلغ پس از انتصاب ایشان به سمت استاندار تهران بدون هرگونه ازدیاد و ارتقاءکمافی السابق تداوم یافته است.
 
این اطلاعیه می افزاید: این میزان، تنها مبلغی است که ایشان دریافت می نمایند و هیچگونه حقوق ؛ مزایا ؛ حق مأموریت و ... در طول 3 سال گذشته از وزارت کشور به ایشان اختصاص نیافته است.
 
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: دولت محترم موضوع حقوق مدیران را در دستور کار قرار داده و با ابلاغ ریاست محترم جمهور این مسأله دنبال می شود و قاطعانه با مدیران متخلف برخورد خواهد شد.

منبع: فارس

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

بهمن
|
4تير ماه 1395
0
0
یعنی ایشان حداقل چهار یا پنج سال پیش این حقوق را به میزان ۱۷ میلیون می گرفتند .یادمان باشد کارگران در سال 1391 390 هزار تومان و در سال 1390 330 هزار تومان دریافت میکردند . یعنی ایشان در سال 1391 بیش از 43 برابر و در سال 1390 بیش از 51 برابر یک کارگر حقوق می گرفتند .

کشته مرده این جوابیه حق به جانب ایشان هستم که با افتخار هم این مطلب را میگویند . تو را با آبروی زهرا و عدالت علی این مقایسه حقوقی را بازتاب دهید تا حداقل منت مردمی بودنشان را دیگر اینچنین طلبکارانه به ما تحمیل نکنند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top