روابط عمومی هواپیمایی آسمان با ارسال پاسخی به وکیل ملت صدور حکم جلی مدیرعامل این شرکت را تکذیب کرد که عینا در ادامه می‌آید.

« احتراما" بازگشت به درج خبری تحت عنوان " حکم جلب مدیرعامل هواپیمایی آسمان صادر شد " در آن رسانه محترم متن پیوست جهت تنویر اذهان عمومی ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج آن اقدام لازم بعمل آید.

در تبصره 23 روزنامه رسمی کشور مورخ 1395/03/04 آمده است: دولت مکلف است که معادل بدهی حسابرسی شده شرکت خدمات هوایی کشور به دولت و شرکت های دولتی را با مطالبات از شرکت مذکور به استثنای بدهی های مالیاتی تا سقف ده هزار میلیارد (10,000,000,000,000) ریال تهاتر کند و خزانه داری کل کشور مکلف است معادل مبلغ تهاتر مذکور را به حساب بستانکار و بدهکار دستگاههای اجرائی ذی ربط و شرکتهای دولتی مربوطه منظور و با آنها تسویه کند.»

شرکت هواپیمایی آسمان یک شرکت دولتی زیر مجموعه وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی است و هر دو شرکت زیرمجموعه دولت بوده و از تبصره 23 مصوبه مجلس شورای اسلامی پیروی می کنند؛ بنابراین شرکت هواپیمایی آسمان بدهی سنواتی به شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ندارد و حکم جلب مدیرعامل هواپیمایی آسمان نیز تکذیب می شود.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top