وقتی گفت نه به او توصیه کردم تا قرارداد قبلی ات را تسویه نکردی و 50 درصد پولت را نگرفتی به پرسپولیس نرو. به او گفتم وقتی تو آقای گل لیگ هستی و بازیکن قوی محسوب می‌شوی چرا وقتی بازیکنان درجه دو، پول‌های میلیاردی می‌گیرند تو نگیری؟ الان خیلی از بازیکنان ملی‌پوش ما در سال‌های قبل در فقر به سر می‌برند چون آینده نگری نکرده‌اند. اگر پول داشتی سرت بالاست وگرنه باید به هر خواسته‌ای تن بدهی.»
خداداد تجربیاتش را هم در اختیار طارمی گذاشته است. او ادامه داد: «از روی تجربه‌ام به طارمی توصیه کردم به یونان نرود چون لیگ ضعیفی است و دیده نمی‌شود اما اگر پیشنهادی از انگلستان، آلمان، اسپانیا و ایتالیا دارد حتی اگر نصف قراردادش را هم باید به مالیات بدهد تعلل نکند و برود.»
عزیزی به حرف‌هایش این چنین ادامه داد: «متاسفانه بعضی از افراد که مثل مگسانند دور شیرینی آینده بازیکنان جوان ما را خراب می‌کنند. او می‌گوید این افراد در پوست دوست، رفیق یا مدیر برنامه‌ها به بازیکنان جوان نزدیک می‌شوند و به هوای شهرت و پول در کارهای آنها دخالت می‌کنند و باعث می‌شوند راه اشتباه بروند. گاهی می‌بینی همین افراد برای جلب رضایت یک بازیکن پول‌های زیر میزی آنچنانی از مدیران می‌گیرند. امیدوارم این آدم‌های فضول دور طارمی را خلوت کنند تا وی که یکی از پدیده‌های فوتبال ماست بتواند راهش را خودش به درستی انتخاب کند.»
خداداد بار دیگر تاکید کرد که حق با برانکو است: «من طرفدار قانون هستم و قانون حق را به برانکو می‌دهد. کی‌روش زور می‌گوید و این زورگویی تقصیر خود ماست. وقتی لیگ را با نظر او تغییر می‌دهیم و رویه جام حذفی را عوض می‌کنیم و در مورد لباس هاس تیم ملی با نظر او با همه درگیر می‌شویم و او به مرخصی‌های عجیب و غریب می‌رود باید هم به ما زور بگوید. با این حال معتقدم این درگیری‌ها دردی از فوتبال ما دوا نمی‌کند. کی‌روش خوب یا بد، پولش را می‌گیرد و دود این اختلافات فقط به چشم ما می‌رود.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top