خلیل امامی عکاس در این باره در صفحه اینستاگرام و فیسبوک خود نوشت:"ده روز قبل نامه‌ای نوشتم به مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین مبنی بر تغییر مسیر کابل‌ها و جمع آوری تیرهای برق طرفین دروازه دربکوشک.تیرهای برق مذکور بیش از سی سال بود که در دو طرف دروازه دربکوشک جا خوش کرده و چشم‌انداز زشتی به وجود آورده بود.

در کمال ناباوری، در عرض یک هفته پس از تسلیم درخواست، شرکت برق اقدام به حذف تیرها و کابل‌های مربوطه کرد.از آقای مهندس بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بابت این اقدام شایسته که نشان از فرهیختگی ایشان در مسائل فرهنگی دارد، کمال سپاسگزاری را دارم".


گفتنی است"خلیل امامی" عکاس قزوینی یکی از دو عکاسی است که درشهریور 93 و با حکم شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی قزوین به اتهام «توهین» به مدیرکل میراث فرهنگی این استان، به ۷۵ ضربه شلاق محکوم شده بود. این حکم پس از انصراف شاکی در نهایت اجرا نشد.


احساس وظیفه شهروندان در گوشزد کردن منطقی کاستی ها و سعه صدر و احساس  مسئولیت مسوولان، دو عنصر اصلی در رشد  توسعه محیط شهری و مدنی است که می تواند جایگزین بیان نادرست خواسته ها یا بی تابی و نابردباری مسئولان باشد.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top