شبکه اطلاع رسانی راه دانا نوشت: بعد از آنکه ماجرای حقوق های نجومی موجی از اعتراض را در فضای جامعه به وجود آورد و سرانجام نیز رئیس جمهور و اعضای هیات دولت نیز مجبور به واکنش و ارائه بیانیه جهت عزل مدیران متخلف شدند، حالا خبرهای جدیدی از برخی دستگاه های دولتی به گوش می رسد که طی آن وام های نجومی به مدیران پرداخت می شود، آن هم با کارمزد کمتر از ۲ در صد.

پرداخت وام های نجومی به مدیران در شرایطی است که این روزها جمع کثیری از جوانان در صف انتظار برای دریافت وام های ۱۰ میلیونی خود این پا و آن پا می کنند اما در مقابل مدیران برخی مجموعه های دولتی، بیمه ای، پولی و بانکی وام های کلان دریافت می کنند. وام هایی که دریافت حتی ۱۰ درصد از ارقام آن برای مردم عادی جامعه تبدیل به یک رویا شده است.

در جدیدترین دریافتی های نجومی به صورت وام، مدیران ارشد بیمه ایران مبالغی بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از ۲ در صد دریافت کرده اند. وام هایی که با عناوین مختلفی از جمله وام ضروری، اتومبیل، تعمیرات و مسکن به مدیران این مجموعه پرداخت شده و جمع آنها نیز رقمی بالغ بر ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان شده است. طوری که با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که وام دریافتی یک مدیر بیمه ایران معادل وام ازدواج ۴۰ تا ۶۰ جوانی است که برای آغاز زندگی مشترک در انتظار تخصیص اعتبار به بانک ها هستند.

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد

غلامعلی فروزش عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران، مشاور فعلی وزیر امور اقتصاد و دارایی و همچنین مشاور فعلی رئیس بیمه ایران نیز هست که در کنار وام ۲۹۵ میلیون تومانی ضروری، وام ۱۸۰ میلیون تومانی مسکن و تعمیرات با کارمزد کمتر از ۲ در صد را دریافت کرده است.

 

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد
 

ریاحی فر، عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران رقم ۴۴۰ میلیون تومان وام ضروری و اتومبیل دریافت کرده و ۱۲۰ میلیون تومان وام مسکن و ۶۰ میلیون تومان هم وام تعمیرات به وی پرداخت شده است.

 

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد
 

طبق سند فوق تاجیک، عضو سابق هیئت مدیره بیمه ایران که به تازگی به عضویت هیات مدیره بانک ملت درآمده نیز به غیر از ۱۸۰ میلیون وام تعمیرات و مسکن، ۴۴۰ میلیون نیز وام ضروری و اتومبیل دریافت کرده است.

 

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد
 

علی جباری، عضو سابق هیات مدیره نیز ۲۸۰ میلیون وام ضروری و ۱۸۰ میلیون نیز وام مسکن و تعمیرات دریافت کرده است.

 

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد
 

افتخاری، معاون سابق طرح و برنامه و عضو فعلی هیئت مدیره بیمه ایران نیز در مجموع ۶۲۰ میلیون تومان وام دریافت کرده است.

 

وام‌های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از ۲ درصد +اسناد
 

طبق سند فوق، حیدری معاون فنی و عضو فعلی هیئت مدیره بیمه ایران نیز رقمی بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان وام دریافت کرده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

قربانعلی
|
6تير ماه 1395
0
0
آقا ما نظری نداریم ما اصلاً کی هستیم که بخواهیم نظری بدیم اصلاً کی به حرف ما گوش میده من خودم رفتم یک و نیم میلیون وام بگیرم سیصد هزار تومن اونو بانک نگه داشته و میگه تا زمانی که قسط هات تموتم نشه تو حساب بانک بلوکه میشه بعد یه نفر چند صد میلیون وام 2 درصد میگیره دولتی ها واقعاً مچکریم
آیا آقای روحانی که در مراسم تحلیف به قرآن قسم یاد کرده که حافظ منافع مردم و مملکت باشه میدونه روز قیامت نگهش میدارن و باید تک تک جواب این کارها رو بده یا اصلاً به روز قیامت و حساب و کتاب اعتقادی دارن یا اونجا هم آقای نوبخت رو میبره که مساله رو تکذیب کنه یا اونو گردن احمدی نژاد بندازه؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top