این روزها اتفاقات خوبی در پرسپولیس نمی‌افتد و بحث بدقولی‌ها و رفتن بازیکنان به لیگ‌های دیگر باعث ناراحتی هواداران شده است. عده‌ای اعتقاد دارند که این مساله همیشه در فوتبال بوده و بازیکنان اگر پیشنهادی از تیم‌های خارجی یا با شرایط مالی مناسب داشته‌اند از پرسپولیس جدا می‌شده‌اند. فرشاد پیوس از جمله بازیکنانی است که سابقه بازی کردن در کشورهای عربی را دارد. اما او اعتقاد دارد که جدایی او و هم نسلانش از پرسپولیس داستان دیگری داشته است.

پیوس در این مورد گفت:«باور کنید زمانی که من می‌خواستم از پرسپولیس جدا شوم از علی‌آقا اجازه گرفتم. حتی چون خودم رویم نمی‌شد که بخواهم با آقای پروین صحبت کنم از طریق دیگری به ایشون گفتم و اجازه رفتنم را گرفتم. علی آقا هم خودش با من صحبت کرد و به من گفت اگر راه پیشرفت برایت باز هست حتما برو و یک لحظه هم شک نکن.

من گفتم اما شما به مهاجم احتیاج داری و چند روز دیگر بازیهای لیگ شروع می‌شود اما ایشان گفت تو باید پیشرفت کنی و من هم وضع زندگیت رو میدونم که به پول این قرارداد احتیاج داری. با وجود این حرفها شب قبل از پرواز باز هم من رفتم خونه علی آقا و یه بار دیگه رخصت گرفتم. به جان پسرم اگه می‌گفت نرو من قید رفتن رو می‌زدم و می‌موندم. آن موقع‌ها باور کنید پیراهن حرمت داشت و من پیراهن پروین و کلانی را روی سینه‌ام می‌گذاشتم و می‌خوابیدم.»

پیوس در ادامه حرف‌هایش در مورد این که رامین رضاییان هم گفته می‌شود از پرسپولیس جدا خواهد شد بعد از خنده‌ای تلخ گفت:«عرق و تعصب کم شده. البته شاید عده‌ای بگویند که این اقتضای فوتبال حرفه‌ای است اما من این وسط حرفه‌ای گری هم نمی‌بینم. حرفه‌ای گری یعنی این که وقتی قرارداد داری بروی باشگاه و بنشینی صحبت کنی و مذاکره کنی. حتی اگر می‌خواهی بروی نه این که به اینطوری جدا شودی. مطمئن باشید که از این اتفاقات پرسپولیس ضرر نمی‌کند و این بازیکنان هستند که از این اتفاقات پشیمان خواهند شد و ضرر می‌کنند.»

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top