جعفر کاشانی در گفت وگو با کاپ، درباره ادامه دل نگرانی های برخی از طرفداران سرشناس پرسپولیس یا برخی از پیشکسوتان این باشگاه برای ماندن و نماندن طارمی و رضاییان در این تیم اظهار داشت: متأسفانه برخی بازیکنانی که به پرسپولیس می آیند نمی دانند که بودن در این باشگاه شأن و منزلتی به آنها می دهد و به خاطر نام پرسپولیس است که ره صد ساله را یک شبه می پیمایند. همه بازیکنان آرزو دارند که در این تیم بازی کنند و هرگز این باشگاه نباید طوری رفتار کند که بازیکن جلوتر از آن قرار گیرد.

وی ادامه داد: به اعتقاد من هر بازیکنی که می خواهد وارد باشگاه پرسپولیس شود باید کنکور بدهد. این را درباره استقلال هم می گویم. هر کسی وارد یکی از این دو باشگاه ها می شود هویت پیدا می کند. هویتی که از تاریخ این باشگاه نشأت گرفته شده است. بازیکنانی در این تیم بازی می کردند که هم از نظر اعتبار فنی در مرتبه بالایی بودند و هم از اعتبار اجتماعی بالایی بهره می بردند. پرسپولیس بخشی از تاریخ  این مملکت است.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: این بچه ها باید بدانند که جایگاه شان کجاست. یادم می آید همین طارمی گفته بود که بزرگ تیم پرسپولیس است. باید به این بازیکنان گفت که 30 میلیون هوادار پرسپولیس به خاطر بازی های این فصل طرفدار این تیم نشده اند و بیش از نیم قرن از تأسیس این باشگاه و افتخار آفرینی بازیکنان آن می گذرد. طارمی اصلا نمی داند پیراهن چه کسی را در این تیم برتن داشته است.

کاشانی گفت: امیدوارم روزی فرا برسد که باشگاه پرسپولیس به معنای واقعی باشگاه باشد تا با گشودن در تالار افتخاراتش رو به این بازیکنان به آنها بفهماند که چه سابقه ای در این باشگاه وجود دارد و چه افرادی برای رسیدن پرسپولیس به جایگاه کنونی اش زحمت کشیده اند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

حسین
|
7تير ماه 1395
0
0
گورلابای فوتبال..چی گیرمامیاد..عشقمون شهدای وطنمونن..نه بازیکنای الکی
محمد محمدی
|
7تير ماه 1395
0
0
درود برشما اما متاسفانه مشکل ازخودماست آقای کاشانی مرحوم عبده را که فراموش نکردید آن مردبزرگ باقدرت مدیرت بالا اوکه سال 50 فوتبال ایران را بادیسیپلین وحرفه ای کرد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top