قصه برکناری مدیر عامل بانک رفاه و شرارت های دوره مدرسه

سهند ایرانمهر

وکیل ملت: یادتونه مثلا تو دوران دبیرستان که اوج ترشح تستسترون و در نتیجه بیش فعالی و جفتک چارگوشامون بود و نصف کلاس صدای گور ایرانی و درمی آوردن و نصف دیگه صدای اسب آبی بالغ، یهو ناظم مدرسه می اومد و یکی شاخ می شد و از جمع جدا و بعد همون یه نفر به عنوان عامل اصلی اختلال از ماتحت آویزون می شد؟!

تاریخ انتشار: 7تير1395|17:21

قصه برکناری مدیر عامل بانک رفاه و شرارت های دوره مدرسه
| کد خبر: 174045

همه مون اون موقع می دونستیم که نه شرارت تو کلاس ریشه کن میشه و نه صدای گونه های مختلف جانوری ، قطع، اما چی می شد کرد؟ وسط اون همه خلافکار قرعه به نام اون یکی افتاده بود و ناظم هم مثل نهنگی که یه فوک  رو شکارکرده و حالا داره باهاش بازی میکنه،  راه به راه طرف رو سر صف به صلابه می کشید و مابقی خلافکارا هم از این همه شرارت طرف سرتکون می دادن!


 امروز که شنیدم آقای صدقی مدیر عامل بانک رفاه برکنار شده یهو یاد دوران دبیرستان و چنین صحنه هایی افتادم. تردیدی نیست که هنوز کلی مسئول با شکل جمجمه و یقه ی شبیه آقای صدقی داریم که صفرهای  فیش های حقوقی شون مثل اثر، یه مگس که شکمش تازه راه فتاده پر از نقاط سیاه و متوالیه، منتها شانسه دیگه،

وسط این همه فیش و رقم نجومی، این یکی شاخ شد و تا مدتها مابقی منجمان(صاحبان فیش های حقوقی نجومی) سر تکون میدن از این همه بی وجدانی و حقوق بالای این طفلی!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

همراه
|
10تير ماه 1395
0
0
حالا شد حکایت : گر حکم شود که مست گیرند، در شهر هر آنچه هست گیرند.
به این میگن عدالت و نشانه های ظهور حجت حق.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top