مدرنیته سبب فروپاشی جامعه ماشده و داغ طلاق ،خشونت،فحشا،جرم وبی اخلاقی درپیشانی فرهنگ ما خود نمایی می کند.دروغ گویی وخوردن قسم دروغ به چشم ها نوری نگذاشته.صدها هزار چک برگشتی-  که شاهد عهد شکنی است- دادگاهها را تسخیر کرده است.باکمال شرمساری باید بگویم هرجا حرف از شادمانی می آید میزبانی الکل ،مواد مخدر بعلاوه اندکی فحشا وبی بندباری خودنمایی می کند.


شادمانی سبب بهبود ضربان قلب،گردش خون ،تنفس وهمچنین کاهش اضطراب واسترس می شود.
متاسفانه افسردگی وغم مهمان هر شب ما شده و...


ناجوانمردان دین را عامل غم می دانند ودشمن شادی. می دانیم صفویه نخستین حکومت شیعی را درایران پایه گذاشت.بسیاری از ما شیعه بودن وحتی هویت ملی خود را مدیون جنبش آنها هستیم.صفویه در نکوداشت جشن های ملی ایران همت بسیار داشت همانگونه که برای جشن های مذهبی سنگ تمام می گذاشت.شنیده شدن آهنگ فروپاشی اتحادیه اروپا وبریتانیا شاید پایان جهانی شدن باشد یا آغازی بردوران دیگر.دراین وانفسا دیو طمع به فروپاشی ماهمت گماشته است.

دست یازیدن به هرچه مایه وحدت است از نان شب هم واجب تر ،ازیرا که دیدیم تفرقه با سوری ها چه می کند.نکوداشت جشن های ملی ایران با زبان وبیانی نو که  دوئیتی با مذهب نداشته باشد بلکه تقویت کننده آن هم،ضرورتی اجتناب ناپذیر است.13تیر ماه جشن آبریزان است لطفا درعین صرفه جوی درآب،آن را گرامی بداریم بااین هدف که اخلاق را وهمچنین اتحاد ایرانیان را تقویت کنیم.

جشن آبریزان می تواند سبب ایجاد صمیمیت بین ایرانیان وتحکیم وحدت ملی باشد آن هم برای مردمی که تا خرخره در قسط وگرفتاری غوطه می خورند.بگذارید یاد بگیریم  می شود بدون الکل،مواد مخدر وفحشا هم شاد بود.بگذارید اعلام کنیم درخندیدن هم خدا جان می گیرد وعشق جان دوباره .لطفااظهار نظر کنید.


اللهم فک کل اسیر

*به نقل از جرج جرداق

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top