به گزارش وکیل ملت به نقل از ایسنا، مصطفی داننده در «عصر ایران» می‌نویسد: «امام علی هیچگاه اسرار مردم را فاش نکردند. ایشان از کرامت انسان‌ها تا آخرین درجه صیانت و پاسداری کرد و هرگز در امور شخصی افراد تجسس نکرد. گر چه از اسرار تخلفات اخلاقی و شخصی مخالفین و دشمنانش خبر داشت اما هیچگاه از آنها به عنوان ابزار سیاسی استفاده نکرد.»

سطرهای بالا بخشی از سخنان محمود احمدی‌نژاد در مسجد نارمک تهران است. سخنانی که طی دیروز جنجال‌های فراوانی در فضای مجازی و رسانه‌ها ایجاد کرد. شاید هر فرد دیگری غیر از او این حرف‌ها را می‌زد، مورد استقبال جامعه قرار می‌گرفت اما وقتی احمدی‌نژاد این حرف‌ها را می‌زند، مردم انگشت به دهان می‌گزند که گویی آخرالزمان است!

در فضای سیاسی ایران وقتی مردم کلمه "بگم بگم" را می‌شنوند تنها به یاد یک فرد می‌افتند و آن هم کسی نیست جز محمود احمدی‌نژاد. حالا چه شده است که احمدی‌نژاد از فاش نشدن اسرار مردم سخن به میان می‌آورد، جای سوال‌های زیادی را به جای می‌گذرد.

آیا اکنون مردم نمی‌گویند این آقای احمدی‌نژاد که مشهور یا مفتخر به افشاگری بوده و از آن به عنوان ابزار سیاسی و رسیدن به قدرت استفاده می‌کند، می‌تواند از اخلاق سخن به میان بیاورد و سیاسیون را توصیه به اخلاق کند؟

اما چرا احمدی‌نژاد امروز این حرف‎‌ها را می‌زند؟ به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 96، از افشا شدن رازهای دولتش در یک سال باقی مانده به شدت احساس خطر کرده است. افشا شدن تخلفات دولت‌های نهم و دهم می‌تواند سد راهی برای او برای رسیدن به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 باشد. یکی از همین افشاگری‌ها در مورد دادن سکه‌های بدون حساب و کتاب به مدیران دولت دهم اتفاق افتاد.

احمدی‌نژاد امروز همه را توصیه به اخلاق می‌کند، چون احتمال می‌دهد دیگران از تخلفات او به عنوان ابزار سیاسی استفاده کنند. شاید باید از ایشان پرسید: دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

البته شاید هم بهتر است حمل بر صحت کنیم و بگوییم: او توبه کرده است!»

 

کلید واژه ها توبه - احمدی نژاد
منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top